Oblíbený běžecký závod opět v Českých Budějovicích!

Oblíbený běžecký závod opět v Českých Budějovicích!
Zdroj: Nova.cz

Česká Pojišťovna RunTour České Budějovice – vítěz ankety prestižního běžeckého webu Běhej.com opět odstartuje běžeckou sezonu na jihu Čech! Stane se tak v sobotu 14. dubna na náměstí Přemysla Otakara II., kde odstartuje už sedmý ročník největšího a nejoblíbenějšího seriálu běžeckých závodů pro rodiny s dětmi – Česká Pojišťovna RunTour. Délka tratí zůstává stejná. Pro začátečníky se poběží trať NOVA RUN 5KM, pro ty ostřílenější běžce poté Česká pojišťovna 10 km. Kromě těchto distancí nebudou chybět dětské závody s Rákosníčkem o délce 500 a 1 000 metrů. RunTour si letos dopřejí běžci v osmi krajských městech po celé České republice – České Budějovice, Brno, Ústí nad Labem, Olomouc, Liberec, Ostrava, Praha a Pardubice. Registrovat se můžete pomocí webových stránek www.run-tour.cz.

Běžci se mohou těšit opět na skvěle připravené zázemí, kde nebude chybět občerstvení, převlékárny, úschovna, dětský koutek s hlídáním a mnoho dalšího.

FOTO:  Nova.cz


„Každý, kdo doběhne do cíle, se může těšit na nádhernou medaili s typickými RunTour běžeckými tkaničkami. Navíc ten, kdo si oběhne všechny závody, si z medailí může sestavit siluetu České republiky v rámci oslav stého výročí založení Československé republiky“, dodává Nikola Mráčková z organizačního týmu Česká pojišťovna RunTour.

FOTO:  Nova.cz


To ale není vše! Na běžce dále čekají kvalitní a slušivé baťůžky, funkční trika od českého výrobce Alpine Pro a mnoho dárků od partnerů běžeckého seriálu.

FOTO:  Nova.cz


Ani letos nebudou na startu chybět známé osobnosti, jako třeba běžec Vítek Pavlišta, nebo moderátoři TV Nova Míša Šmídová a Karel Kašák.
Kromě toho, že RunTour zvedá celé rodiny z gauče, kdy si maminka zaběhne NOVA RUN 5KM, taťka Česká pojišťovna 10 km, děti Rákosníčkův běh, má celý seriál i charitativní rozměr. Z každého startovného putuje 100 Kč na Nadaci Leontinka. Pomáhá tedy každý běžec.


A kdy se poběží? 14. dubna v Českých Budějovicích, 12. května v Brně, 26. května v Ústí nad Labem, 14. července v Olomouci, 18. srpna v Liberci, 1. září v Ostravě, 6. října v Praze a sezónu zakončíme tradičně na pardubickém závodišti 3. listopadu.


Buďte u toho s námi, registrujte se na www.run-tour.cz
Má smysl běžet!

Sdílet

Nejnovější videa

Články