Britney Spears v hlavní roli slavné komedie Divoké kočky? Nic není nemožné...

Britney Spears v hlavní roli slavné komedie Divoké kočky? Nic není nemožné...
Zdroj: TV Nova

Komedie Divoké kočky dosáhla neuvěřitelné popularity. Po světě byly dokonce otevřeny bary a hospody imitující skutečný noční podnik, ve kterém se snímek odehrává. Co jste o Divokých kočkách dost možná nevěděli?

Mladá dívka Violet se na vlastní pěst vydává do New Yorku, aby si splnila svůj celoživotní sen stát se slavnou zpěvačkou. Brzy však zjišťuje, že je konkurence vysoká a aby došla svého cíle, musí vynaložit obrovské úsilí. Záhy je její byt vykraden a Violet tak přichází o veškéré úspory, se kterými do města snů přijela. Nadějná zpěvačka má tak před sebou dvě rozhodnutí - buď se vzdá svého snu a vrátí se do svého rodného města, nebo se vzepře všem nástrahám a bude bojovat.

FOTO:  TV Nova

Zvolí druhou možnost. V první řadě si však musí najít stabilní zaměstnání, aby byla schopna svůj newyorský život řádně zabezpečit. Narazí na nabídku práce v baru Coyote Ugly, kde mladé a pohledné barmanky využívají své krásy a pomocí tance svádějí zákazníky k větší útratě. Violet přes počáteční obavy práci přijme, brzy však zjistí, že dobře placené večery mají i svá úskalí.

FOTO:  TV Nova

Jaké zajímavosti se s filmem Divoké kočky pojí?

 

- Malou roli si ve snímku zahrála i trojice známých osobností, kterými byli Michael Bay, Johnny Knoxville a Alice Cooper.

- Popularita snímku dosáhla takových rozměrů, že byly v USA, Rusku a Německu otevřeny bary se stejným názvem i obdobnou obsluhou.

- Film získal v roce 2001 v soutěži MTV Music Video Awards cenu za nejlepší taneční scénu.

FOTO:  TV Nova

- Snímek obsahoval lechtivou scénu Violet Sandorf a Kevina O'Donnella. Do finálního střihu se však nedostala.

- Taneční bar Coyote Ugly, ve kterém pracovala Elisabeth Gilbert, skutečně existoval. Právě jejím příběhem byl snímek inspirován.

- Do hlavní role Violet byla zvažována i zpěvačka Britney Spears.

 

Galerie

Komedii Divoké kočky sledujte v neděli 18. února 2018 v 17:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Trable Na sv. Valentýna: S jakými problémy bojovali tvůrci populární komedie? Šlo hlavně o peníze!

Romantická komedie Návrh měla původně vypadat úplně jinak! Proč v ní odmítla hrát Julia Roberts?

Sdílet

Nejnovější videa

Články