ZNIČÍM VÁS! vyhrožovala hvězda Šestého smyslu 

ZNIČÍM VÁS! vyhrožovala hvězda Šestého smyslu 
Zdroj: oficiální zdroj

Hvězda kultovního trháku Šestý smysl se postarala o pořádný poprask na letišti v Las Vegas – musela být dokonce přivolána policie! Co se stalo?

Haley Joel Osment se během devadesátých let se objevil v mnoha televizních i seriálových rolích, včetně například kultovního Forresta Gumpa, kde měl menší roli jako syn hlavního hrdiny. Byl to ale až Haleyho výkon ve snímku Šestý smysl, který mu zajistil slávu a nominaci na Oscara.

FOTO:  Facebook / Twitter


Haley ve své herecké dráze pokračoval a dodnes platí za kvalitního, byť méně známého herce. Dodnes hraje ve filmech (například A.I. Umělá inteligence Stephena Spielberga) i seriálech (v posledních dvou letech nové epizody kultovních Akt X) a svůj hlas propůjčuje také do animovaných filmů (např. Disneyovky Kniha džunglí 2 a Zvoník u Matky boží 2), či do videoher.

FOTO:  Facebook / Twitter


Minulý týden Osment ztropil scénu na letišti v Las Vegas, kde nestihl let a volné místo v letadle bylo až na další den. Zaměstnancům letiště vyhrožoval a řval na ně, že je zničí. Vyšiloval natolik, že byla zavolána policie, než však dorazila na místo, Osment odešel. Za hodinu se však zase vrátil a navázal tam, kde skončil. Opět byla zavolána policie, Haley se však znovu vytratil před jejím příjezdem. Potřetí se naštěstí neukázal. Žádné oficiální prohlášení k incidentu nevydal.

GalerieTwitter se pak v následujících dnech bavil na jeho účet. Americký advokát a spisovatel Brian Cuban například napsal: „Hailey Joel Osment na letišti ve Vegas vyrukoval s „víte, kdo já jsem“… A nikdo nevěděl…“

FOTO:  Twitter


Obecně se diskutuje, že spěchal na svůj odlet kvůli vypjatému rozvrhu natáčení snímku Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (Extrémně zkažený, nečekaně zlý a hanebný), který pojednává o skutečném sériovém vrahovi Tedovi Bundym, kde Osment hraje po boku Zaca Efrona.


Šestý smysl můžete sledovat ve čtvrtek 15. 2. 2018 od 22:15 na TV Nova nebo v repríze v sobotu 17. 2. 2018 pět minut po půlnoci na Nova Cinema.NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Tady byste se narodit nechtěli! Na jakém místě přišel Bruce Willis na svět?

NEBEZPEČÍ! Josef Macháček promluvil o stinné stránce Dakaru. Vzpomíná na minová pole i ozbrojence!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady