• TV Nova
  • Další přímé přenosy na tn.cz

Další přímé přenosy na tn.cz

Zpravodajský portál TV Nova tn.cz přinese v tomto týdnu další přímé přenosy koncertů a jedné sportovní akce. Na své si přijdou fanoušci Dana Bárty, Anety Langerové nebo Tří sester. Přenosy koncertů na tn.cz vzbuzují u uživatelů stále velký zájem.

Praha 15. prosince 2008 – Příznivci Dana Bárty a kapely Illustratosphere budou moci zhlédnout 17. prosince od 20.00 hodin na tn.cz v přímém přenosu jejich vánoční koncert v Lucerně. Do Lucerny se Illustratosphere vrací po šesti letech. S Danem Bártou mohou také diváci posnídat v zítřejší Snídani s Novou.

Na 20. prosince od 19.30 hodin plánuje tn.cz přímý přenos dalšího vánočního koncertu, tentokrát půjde o poslední letošní koncert Anety Langerové v Paláci Akropolis. Jejími hosty budou Tomáš Klus a Radim Vojtek.

Tn.cz uspokojí i fanoušky Tří sester přímým přenosem jejich vánočního koncertu z Paláce Akropolis 21. prosince od 18.00 hodin. Přenosy koncertů na tn.cz vzbuzují u uživatelů velký zájem. Koncert kapely Chinaski 20. listopadu přinesl zpravodajskému portálu největší denní návštěvnost v uplynulém měsíci, více než 134 tisíc reálných uživatelů.

Ve středu 17. prosince nabídne server tn.cz přímý přenos boxerského galavečera KAPSCH PROFESSIONAL BOXING SHOW. Pět boxerských a tři kickboxerská utkání vyvrcholí soubojem nejlepšího českého boxera supertěžké váhové kategorie Ondřeje Pály s Nizozemcem Harry Duivenem o mistrovský pás organizace WBA.

Zdroj: SPIR – Mediaresearch & Gemius, NetMonitor, listopad 2008


Comeback: Ozzák trumfnul Lou Fanánka, zazpíval si s Visáči

Michaela Fričová, tisková mluvčí TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady