Legenda TV NOVA bojuje o život: Bavič Petr Novotný skončil v umělém spánku

Legenda TV NOVA bojuje o život: Bavič Petr Novotný skončil v umělém spánku
Zdroj: Profimedia

Legendární Bavič Petr Novotný leží ve vážném stavu v pražské Vojenské nemocnici. 60 hodin strávil v umělém spánku.

Legenda TV Nova, bavič Petr Novotný, bojuje v pražské Vojenské nemocnici ve Střešovicích o život. Poté, co mu začal ve čtvrtek selhávat organismus, kolabovaly mu ledviny a další důležité orgány, musel být okamžitě napojen na umělou ventilaci a uveden do umělého spánku, ve kterém zůstal až do neděle. O události informoval server Blesk.cz.
 


„Nebudu vám vyvracet, co říkáte, je to pravda. Táta má za sebou asi největší krizi od mrtvice. Nemám rád fráze, ale v posledních dnech projevil ohromnou vůli žít. Máme s celou rodinou pocit, že to zvládne,“
řekl Blesku Novotný junior. Tak snad se jeho slova naplní a bavič bude zase brzy fit.Oblíbený bavič, který na televizi Nova moderoval například pořad Novoty, humornou estrádu plnou písniček, vtipů a převleků, na tom se zdravím v poslední době nebyl dobře. Už v prosinci před dvěma lety skončil na jednotce intenzivní péče kvůli selhání ledvin, následně se objevily i potíže s močovým měchýřem a v lednu 2017 prodělal infarkt. S diagnózou selhání organismu byl do nemocnice převezen také v dubnu 2017.

Připomeňte si první díl pořadu Novoty z 20. 1. 2001:

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady