HISTORICKÝ OKAMŽIK: Lucie Borhyová a Rey Koranteng zavzpomínali na své první setkání! Co si tehdy řekli?

Když nastoupila Lucie Borhyová na Novu, vzhlížela k Reyovi jako k velkému moderátorskému vzoru. Kdo by tehdy řekl, že se z nich stane jedna z nejoblíbenějších moderátorských dvojic?

Televizní noviny se na Nově vysílají každý den v 19:30 a přináší ty nejaktuálnější zprávy z domova i ze světa. Provází jimi novácké tváře, některé už od samého začátku vysílání televize Nova! Poprvé namířily kamery na moderátory Televizních novin 4. února 1994. Jak to tehdy vypadalo? Za moderátorským stolkem seděli Zbyněk Merunka a Stanislava Wanatowiczová, kterou zanedlouho vystřídala Eva Jurinová.

FOTO:  TV Nova

Od počátku svého vysílání jsou Televizní noviny nesledovanějším zpravodajstvím v Česku. I dnes se na ně pravidelně dívá okolo milionu a půl diváků. Oblíbenou dvojicí, která u nich diváky už přes 20 let vítá, je Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Jak Lucie s Reyem vzpomínají na své první setkání, se dozvíte ve videu.

FOTO:  TV Nova


Na historicky první Televizní noviny se můžete podívat ZDE. A první Televizní noviny, které moderovali Lucie Borhyová s Reyem Korantengem, můžete zhlédnout ZDE.
FOTO:  TV Nova

Oslavte narozeniny společně s TV Nova a zavzpomínejte na zásadní pořady a momenty historie televize díky retro projektu Stroj času!NEPŘEHLÉDNĚTE:

Krásné fotky Lucie Borhyové! Kde jí to nejvíc sluší? HLASUJTE!

VIDEO: Jak začínal pořad ESO s Terezou Pergnerovou?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady