Drama v zákulisí pořadu Mistři aukcí: Kdo bojoval po celou dobu natáčení s rakovinou? Boj prohrál

Drama v zákulisí pořadu Mistři aukcí: Kdo bojoval po celou dobu natáčení s rakovinou? Boj prohrál
Zdroj: oficiální zdroj

Znáte úspěšný pořad Mistři aukcí? Podívejte se na ty největší zajímavosti, které se jen tak někde nedozvíte! Včetně jedné smutné zprávy...

Úspěšná reality show Mistři aukcí spatřila světlo světa již v roce 2010. Allen a Ton v ní křižují USA a v aukcích kupují skladní kóje, ke kterým se jejich vlastníci nehlásí a neplatí za ně nájem. V momentě, kdy se zvedne opona, musí určit cenu, kterou za sklad mohou dát, a pokud možno se ziskem prodat obsah. Věnují se téhle práci už dlouho a jsou v branži nejlepší!

Co jste o tomto pořadu určitě nevěděli?

- Ton a Allen ročně v dražbách zakoupí řádově stovky kójí. Pro show jsou však vybrány jen ty nejzajímavější.

 

FOTO:  oficiální zdroj


- Robin "Big Sis" Matte, která se v show často objevovala, zemřela v květnu 2014. Byla ve čtvrtém stádiu rakoviny vaječníku a s nemocí statečně bojovala 12 let. První díl páté série je jí věnován.

- Allenovi i Tonovi nelze upřít charisma, i díky tomu byl pravděpodobně jejich pořad schválen. Producenti si však obou všimli už dříve, neboť se již objevili v pár drobných rolích.- Oficiální eBay účet, přes který Allen Haff a Ton Jones prodávají své zboží, byl vytvořen již 16. května 2003, což je 7 let před americkou premiérou show. Aukcím se tedy věnují již opravdu dlouho.


Galerie
- není to tak, že by Ton s Allenem museli dlouho čekta na aukci – V Americe jdou každý den do aukcí tisíce opuštěných skladových jednotek! Oni však musí vytipovat ty nejzajíměvjší.

- Vzniklo celkem 5 sérií, o show se po celou dobu poněkud netradičně staral jediný režisér – dokumentarista Philip Lott, který se díky úspěchu pořadu dostal i k hraným seriálům.


Mistry aukcí můžete sledovat každý den na Nova Action.


NEPŘEHLÉDNĚTE: 

MISTŘI ZASTAVÁRNY: Neuvěříte, co všechno se lidé snaží prodat! Koupili byste si něco z toho?


SMUTNÉ VÝROČÍ: Před 10 lety zemřel čaroděj a kejklíř s temnou duší Heath Ledger. Jeho deník odhalil kruté tajemství
Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady