POZNÁTE jednu z nejkrásnějších světových hereček na fotkách z dětství? Ona snad nestárne!

POZNÁTE jednu z nejkrásnějších světových hereček na fotkách z dětství? Ona snad nestárne!
Zdroj: Instagram

Jedna z nejkrásnějších světových hereček se na své sociální síti pochlubila fotkami z dětství. Poznáte tuhle nestárnoucí krásku?

Pokud jste tipovali Jennifer Aniston, meli jste pravdu. Tato vyhledávaná herečka se objevila v mnoha filmech i seriálech. Už odmalička se totiž pohybovala v showbyznysu, protože jejími rodiči jsou známí herci John Aniston a Nancy Dow. Do povědomí diváku se však dostala hlavně díky roli Rachel Green v televizním seriálu Přátelé. Mimo to se věnovala také kreslení. Pár jejich maleb bylo dokonce vystaveno v prestižním newyorském Metropolitním muzeu umění!

FOTO:  Instagram

V roce 2004 se Jennifer Aniston objevila i v romantické komedii Riskni to s Polly po boku Bena Stillera. Film vypráví o smolaři Reubenovi (Ben Stiller), kterého jeho čerstvá novomanželka (Debra Messing) podvede přímo na líbánkách se svalnatým potápěčem. Tento nepříjemný zážitek mu samozřejmě zničí všechny jeho představy o lásce a plány do budoucna. Náhoda ho však svede dohromady s jeho dávnou kamarádkou Polly (Jennifer Aniston), čímž se jeho život obrátí vzhůru nohama...

FOTO:  Oficiální zdroj

Zajímavosti z filmu Riskni to s Polly:

1. Jennifer Aniston uvedla, že hlavním důvodem proč vzala roli Polly v tomto filmu bylo její přátelství s Benem Stillerem a možnost si s ním zatancovat salsu.

2. Bok po boku se hlavní představitelé Jeniffer Aniston a Ben Stiller objevili také ve 22. díle 3. série seriálu Přátelé! Ben Stiller pozval Jeniffer Aniston coby Rachel na rande, měl však jednu velmi špatnou vlastnost – byl to nenapravitelný zuřivec!

3. Reuben napíše dopis, ve kterém srovnává Polly s Lisou. Dopis najde Polly a je z toho hádka. Stejnou pointu má i jeden díl Přátel, kde je Rachel srovnávána se současnou přítelkyní Rosse.

FOTO:  Oficiální zdroj

4. V jednu chvíli natáčela Jennifer Aniston zároveň seriál Přátelé, film Božský Bruce i tento snímek.

5. Během zkoušek fretka Bena Stillera několikrát pokousala. Chudák!

6. Kromě Los Angeles a New Yorku se natáčelo i na Havajských ostrovech.

Galerie

7. Budova, ze které Leland van Lew vyskočí, je AT&T Tower v Los Angeles – nejvyšší mrakodrap ve městě.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TO VŮBEC MOŽNÉ? Otcem této krásky je slavný komik, který zkazí, co může! Uhodnete kdo?

ZAPEKLITÁ HÁDANKA: Poznáte hvězdu Ordinace na fotce z dětství? Tahle kráska vám dnes nedá spát!

POZNÁTE HO: Šibalský úsměv má po tátovi, blond vlasy po mámě! Už víte?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady