FOTO: Jak vypadají a co dělají úspěšní sourozenci slavných? Hádejte, kdo radí svému bratrovi se vztahy!

FOTO: Jak vypadají a co dělají úspěšní sourozenci slavných? Hádejte, kdo radí svému bratrovi se vztahy!
Zdroj: Profimedia

Věděli jste, jak vypadá bratr Brada Pitta nebo sestra Hilary Duff? A co vlastně sourozenci slavných dělají? Podívejte se!

Hilary Duff a Haylie Duff
Hilary Duff je krásná a úspěšná americká herečka. Její kariéra se začala slibně rozvíjet již ve čtrnácti letech s filmem Italské prázdniny, kde si zahrála hlavní roli. Tato kráska umí také zpívat a dokazuje to i fakt, že získala cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards. V roce 2006 si zahrála se svojí sestrou Haylie ve filmu Holky v balíku, kde v hlavní roli rovněž ztvárňují sestry. Haylie Duff si sice zahrála ještě v pár filmech, ale slávu přenechala své mladší sestře. Se svojí kamarádkou má obchod s dětským oblečením.

FOTO:  isifa.com


Brad Pitt a Doug Pitt
Americký herec a idol mnoha žen Brad Pitt je držitelem několika filmových ocenění. Poté, co se v roce 2005 rozvedl s Jennifer Aniston, potkal svoji osudovou lásku herečku Angelinu Jolie, se kterou má tři adoptované děti a tři vlastní. S tou bohužel momentálně už také nežije. Jeho starší bratr Doug se rozhodl jít úplně jiným směrem. Vydal se na dráhu podnikatele. Doug je zakladatelem projektu „Care To Learn“ a angažuje se v dobročinných akcí pro Afriku.

FOTO:  isifa.com


Zac Efron a Dylan Efron
Zac Efron patří mezi nejvíce sexy muže v Hollywoodu. Do povědomí diváků se dostal v roce 2006 díky hlavní roli ve filmu High School Musical. Tam při natáčení potkal svojí doposud největší lásku Vanessu Hudgens, se kterou se ale po pár letech rozešel. Se vztahy mu radí jeho mladší bratr Dylan. Ten totiž není poznamenán slávou, a tak, co se týče žen, mu nastavuje realistické zrcadlo. Dylan sice není slavný herec, ale u filmového průmyslu zůstal. Ovšem spíš z druhé strany než jeho bratr. V roce 2015 například pracoval jako asistent výkonného producenta při natáčení komedie Get Hard s Willem Ferrellem a Kevinem Hartem.

FOTO:  Instagram

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TO VŮBEC MOŽNÉ? Otcem této krásky je slavný komik, který zkazí, co může! Uhodnete kdo?

POZNÁTE HO? Hádejte, který slavný herec se stal předobrazem pro postavu v pohádce Vánoční koleda!

JEDEN Z NEJSTARŠÍCH OTCŮ Z HOLLYWOODU: Který slavný herec se stal poprvé otcem až ve svých 67 letech?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady