JAK ŠEL ČAS s malým Jiříkem ze Slunce, seno: Co dělá a jak VYPADÁ DNES?

JAK ŠEL ČAS s malým Jiříkem ze Slunce, seno: Co dělá a jak VYPADÁ DNES?
Zdroj: Archiv TV Nova

Psal se rok 1983, kdy Zdeněk Troška přinesl divákům první díl dnes milované komediální trilogie Slunce, seno. Dodnes nám zní hlášky v uších a baví nás v reprízách sledovat skvělé výkony herců, mezi kterými obstál i malý chlapec známý jako Jiřík! Dnes je z něj dospělý muž. Jak vypadá Martin Šotola po letech? Podívejte se!

Martin Šotola měl rozjetou hereckou kariéru už v dětství. Jako miminko se objevil v seriálu Nemocnice na kraji města, kde si zahrál syna primáře Arnošta Blažeje (Josef Abrhám) a sestřičky Inny (Andrea Čunderlíková).

Dva roky poté ho diváci mohli vidět v Arabele, kde ztvárnil chlapce, který praštil Petra Majera (Vladimír Dlouhý). Na konkurzu si ho navíc všiml režisér Zdeněk Troška, který ho obsadil do filmu Bota jménem Melichar. Největší roli mu však režisér zprostředkoval ve své trilogii Slunce, seno, kde ztvárnil malého Jiříka.

FOTO:  Archiv TV Nova

V té době spousta lidí věřila, že se z něj stane opravdu vyhledávaný herec. Martin Šotola však všechny překvapil a v patnácti letech svou hereckou kariéru ukončil. Ve stejném věku se mladý herec vyučil hodinářem, oboru se však nikdy nevěnoval a prý se nějakou dobu živil i jako číšník. Po ukončení své herecké kariéry se stáhl ze společenského života, jen občas vystupoval s kapelou Exorcizphobia, kde usedl za bicí.

FOTO:  oficiální zdroj / facebook.com

Komedii Slunce, seno, jahody můžete sledovat v neděli 14. ledna od 20:20 na TV Nova, nebo ve čtvrtek 18. ledna od 18:40 na kanále Nova Cinema. 

Galerie

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Hlasujte o nejlepší hlášku z komedie Slunce, seno, erotika! Pamatujete si je všechny?

Láska na place, výslech VB či skrytý talent režiséra. Co jste nevěděli o filmu Slunce, seno, jahody?

RODINNÉ VZTAHY ve Slunce, seno: Tihle herci byli příbuzní!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady