Věčně tvá nevěrná zažene zimní chmury definitivně!

Věčně tvá nevěrná zažene zimní chmury definitivně!
Zdroj: Nova.cz

Na konci února přijde na plátna kin film Milana Cieslara, který uvedl také nejúspěšnější komedii Život je život, pro rok 2015. Tento autor letos příchází s novou romantickou komedií, ta nese název Věčně tvá nevěrná.

V hlavních rolích filmových manželů se objevují Saša Rašilov (v roli Josefa) a Lenka Vlasáková (v roli Milušky). Spolu řeší manželskou krizi. Miluška učí aerobik. Svého manžela a dospívající dceru (Sáru Sandevu) neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou manželku miluje, má však slabost pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství se pomalu řítí do záhuby, a proto přijíždí na záchranu Vilma Cibulková v roli tetičky Marty. Má šílený plán, jak krachující manželství zachránit.

Po velmi úspěšném filmu Život je život, který získal festivalové ocenění, napadla režiséra Milana Cieslara myšlenka pokračovat v komediálním žánru. Tentokrát se pustil do romantické komedie s cílem přivést na plátna kin zábavu zprostředkovanou nezastupitelnými hereckými osobnostmi jako je například Vilma Cibulková, Jiří Lábus, Lenka Vlasáková, a další. Nejen známé herce přívádí Milan Cieslar na plátna kin. V minulém filmu získala velkou roli, mladá a talentovaná herečka, Sára Sandeva. V této komedii dal režisér příležitost slovenské začínající herečce Natalii Germani, která vytváří v manželství milostný trojuhelník.

Komedie popisuje úsměvnou formou manželství, z kterého postupně vyprchává vášeň. Josef (Saša Rašilov) se snaží své touhy naplňovat jinde, bez vědomí Milušky. S příjezdem tetičky Marty se, ale vše změní. Některé věci, by totiž měli být viděny na vlastní oči. Proto naordinuje krachujímu manželství nevěru. Není to, ale jen Josef s Miluškou, které přijela tetička zachránit. I ona si ve filmu najde spřízněnou duši a probudí v Jiří Lábusovi, v roli bývalého spisovatele, stále ještě nevyhaslou touhu po psaní.

Film se kromě Prahy a okolí natáčel také i v exotických lokacích. Štáb vyjel například do Egypta, kde se natáčeli záběry nejen z pevniny. Úvodní píseň k filmu nazpívala kapela Xindl X společně se Sabinou Křovákovou, která nese stejný název jako film. Slavnostní premiéra filmu se uskuteční 21.2.2018 v kině Lucerna.

Sdílet

Nejnovější videa

Články