PROZRAZENO: Rodinné natáčení trilogie Slunce, seno! Kteří slavní herci si zde zahráli se svými příbuznými?

PROZRAZENO: Rodinné natáčení trilogie Slunce, seno! Kteří slavní herci si zde zahráli se svými příbuznými?
Zdroj: Nova.cz

Nezapomenutelnou trilogii Slunce, seno zná snad každý. Málokdo však ví, jaké vztahy mezi sebou měli někteří herci ve filmu! Kdo si zahrál se svým tatínkem? A ve kterých scénách se sešla prakticky celá rodina?

Režisér Zdeněk Troška obsadil do trilogie Slunce, seno i své členy rodiny. Jeho tatínek ztvárnil roli starého Konopníka – tátu Vency. Tím to ale neskončilo. Ve snímku Slunce, seno, erotika mohou totiž diváci vidět i jeho bratra s manželkou. Ti si zahráli manžele, kteří v noci v kempu komentují podivné vytí ozývající se ze mlýna.

FOTO:  Archiv TV Nova

Ve stejném filmu se objevil také Martin Dejdar, který si zde zahrál i se svým tatínkem Vlastimilem Dejdarem, představitelem vedoucího kravína v Itálii.

FOTO:  Archiv TV Nova

Tatínků slavných osobností se ale objevilo více. Otec Martina Zounara, kterého mohou diváci znát především z Ordinace v růžové zahradě 2 jako lakomého Boba Švarce, se ve všech třech filmech objevil jako předseda hoštického JZD Rádl.

FOTO:  Archiv TV Nova

Ve všech třech snímcích nemohla samozřejmě chybět ani úžasná herečka Helena Růžičková, která si zde zahrála po boku svého syna Jiřího. S sebou na natáčení si vzala i svého pejska Fredyho, který se však ve filmu jmenuje Pinďa.
 

Jak to u filmu bývá, herci se do sebe také často zamilují a ve snímku Slunce, seno, jahody tomu nebylo jinak. Filmový Šimon Plánička a roztomilá průvodčí Helenka spolu během filmu měli malý románek.

Galerie

Komedii Slunce, seno, jahody můžete sledovat v neděli 14. ledna od 20:20 na TV Nova, nebo ve čtvrtek 18. ledna od 18:40 na kanále Nova Cinema.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Hlasujte o nejlepší hlášku z komedie Slunce, seno, erotika! Pamatujete si je všechny?

Láska na place, výslech VB či skrytý talent režiséra. Co jste nevěděli o filmu Slunce, seno, jahody?

SLUNCE, SENO, JAHODY: Takhle teď vypadají hlavní představitelé. Poznali byste je?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady