• TV Nova
  • Dakar s legendou, 1. díl: Jak to všechno začíná? Zákulisí nejtěžšího závodu světa!

Dakar s legendou, 1. díl: Jak to všechno začíná? Zákulisí nejtěžšího závodu světa!

Co se děje se závodními stroji před vyplutím do Jižní Ameriky ve francouzkém přístavu Le Havre? Co se může stát těsně před startem? Podívejte se na první díl pořadu Dakar s legendou.

Pořad ze zákulisí nejtěžšího a nejatraktivnějšího motoristického závodu světa je tady! Trasou Rallye Dakar 2018 bude provádět pětinásobný vítěz Josef Macháček. S týmem Barth Racing diváky zavede do zázemí závodních stájí a podívá se na fungování celého bivaku. A také samozřejmě na závodní trať.
 

Minulý rok tým Barth Racing umožnil zkráceně nahlédnout svým fanouškům do bivaku. Ti by měli letos díky pořadu Dakar s legendou nahlédnout do zákulisí dakarského klání ještě víc. Hlavní místa bivaku představíme do detailu. Ale to není vše, s Josefem Macháčkem se podíváme i na závod samotný. Jak je těžké projet trasu nejnáročnějšího závodu světa? A jde to vůbec ještě v šedesáti letech?V každém díle pořadu bude navíc vstup závodníka nebo člena týmu Barth Racing, který představí svůj vlastní pohled na Dakar. Všechny díly pořadu Dakar s s legendou a také bonusy, rozhovory a další materiály se budou kromě zpravodajského portálu TN.cz objevovat také na videoportálu Nova Plus.
 

Kdo je Josef Macháček?
Hlavním průvodcem pořadu bude pětinásobný vítěz Rallye Dakar Josef Macháček, který jako jediný jezdec získal čtyři vítězství v řadě bez penalizace. Je historicky nejúspěšnějším čtyřkolkářem v kategorii Experimental v maratónských rallye. V České republice je průkopníkem v čtyřkolkách, který zvýšil povědomí o těchto strojích a závodech tohoto typu. Jedenašedesátiletý jezdec se na Dakaru 2018 popere s mladšími soupeři o šesté vítězství na nejnáročnějším motoristické rallye na světě.

FOTO:  facebook


NEPŘEHLÉDNĚTE:

COŽ TAKHLE DÁT SI 0302: Stanislava Jachnická poodhalila natáčení milostných scén v Ulici. Jak to snášejí její syn a manžel?

FILMOVÁ MÍSTA 8: Jak dnes vypadá škola, kde se natáčelo Šest medvědů s Cibulkou? A kde stál cirkus? Ten pohled překvapí

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady