Dakar s legendou. Startuje exkluzivní pořad ze zákulisí nejtěžšího závodu světa

Dakar s legendou. Startuje exkluzivní pořad ze zákulisí nejtěžšího závodu světa
Zdroj: TV Nova

Pořad ze zákulisí nejtěžšího a nejatraktivnějšího motoristického závodu světa startuje už tento víkend. Trasou Rallye Dakar 2018 bude provádět pětinásobný vítěz Josef Macháček. S týmem Barth Racing diváky zavede do zázemí závodních stájí a podívá se na fungování celého bivaku. A také samozřejmě na závodní trať.

Všechny díly pořadu Dakar s s legendou a také bonusy, rozhovory a další materiály se budou kromě zpravodajského portálu TN.cz objevovat také na videoportálu Nova Plus.
 

Minulý rok tým Barth Racing umožnil zkráceně nahlédnout svým fanouškům do bivaku. Ti by měli letos díky pořadu Dakar s legendou nahlédnout do zákulisí dakarského klání ještě víc. Hlavní místa bivaku představíme do detailu. Ale to není vše, s Josefem Macháčkem se podíváme i na závod samotný. Jak je těžké projet trasu nejnáročnějšího závodu světa? A jde to vůbec ještě v šedesáti letech?
 

V každém díle pořadu bude navíc vstup závodníka nebo člena týmu Barth Racing, který představí svůj vlastní pohled na Dakar. Délka jednoho dílu se bude pohybovat kolem tří minut. První díl najdou diváci už v sobotu 6.1. na portálu Nova Plus.

Na teaser pořadu se podívejte ZDE.
 

Kdo je Josef Macháček?
Hlavním průvodcem pořadu bude pětinásobný vítěz Rallye Dakar Josef Macháček, který jako jediný jezdec získal čtyři vítězství v řadě bez penalizace. Je historicky nejúspěšnějším čtyřkolkářem v kategorii Experimental v maratónských rallye. V České republice je průkopníkem v čtyřkolkách, který zvýšil povědomí o těchto strojích a závodech tohoto typu. Jedenašedesátiletý jezdec se na Dakaru 2018 popere s mladšími soupeři o šesté vítězství na nejnáročnějším motoristické rallye na světě.

FOTO:  TV Nova


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co vás čeká v premiérových dílech Výměny manželek? Život s novým partnerem si zkusí i populární česká celebrita!

Což takhle dát si - nejoriginálnější pořad o vaření

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady