TO BYLO O FOUS: Během natáčení oblíbené komedie Líbáš jako ďábel málem došlo k tragédii!

TO BYLO O FOUS: Během natáčení oblíbené komedie Líbáš jako ďábel málem došlo k tragédii!

Natáčení českých filmů mimo republiku se skoro nikdy neobejde bez komplikací. Čím vším si museli projít herci a štáb během vzniku komedie Líbáš jako ďábel? To byste zažít nechtěli!

Marie Poledňáková je známá svými skvělými komediemi. Mezi ty úspěšné patří i rodinná komedie Líbáš jako ďábel, která je plná zápletek, nedorozumění a komických situací. Komedie Líbáš jako ďábel je pokračování filmu Líbáš jako bůh. Příběh začíná ve chvíli, kdy František s Helenou jsou rozvedení a snaží se spolu začít nový život. Jenže jejich ex se s novou situací nechtějí smířit a neustále je pronásledují. Dokonce až do Maroka! Tam se právě odehrává velká část příběhu a natáčení se neobešlo bez dramatických situací.

FOTO:  Oficiální zdroj

Natáčení se muselo posunout o půl roku, jelikož vázla domluva s tamní servisní organizací. A to bylo štěstí! V době, kdy se původně mělo natáčet, vybouchla na náměstí bomba. Ta zničila restauraci, kde při obhlídkách míst pro natáčení režisérka Poledňáková obědvala. Herci naštěstí i přes teroristický útok do Maroka odletěli.

TOP ZAJÍMAVOSTI:

– Oldřich Kaiser na všechny nebezpečné scény odmítl kaskadéra a odehrál je sám.

– Při poslední klapce režisérka Marie Poledňáková pronesla, že to je její poslední film. Své slovo zatím dodržela.

– Fyzicky se postava Alžběty ve filmu už neobjeví. V době natáčení už na tom představitelka Jaroslava Adamová nebyla zdravotně dobře.

– Celý film se natočil za 47 dní a z toho dvacet se natáčelo v Maroku.

Galerie– Scéna v přístavu Maroka se natáčela v Essauiře a další záběry v Marrakéši. V tu dobu se zde natáčeli ještě další tři filmy.

– Eva Holubová s Terezou Kostkovou málem zmeškaly letadlo v Madridu. Tam se ztratil i jeden z členů štábu a do Prahy přijel až za dva dny.

– Producent filmu původně nesouhlasil s natáčením v Maroku, ale režisérka Poledňáková si lokalitu prosadila.

 

Na rodinnou komedii Líbáš jako ďábel se můžete podívat v neděli 7. 1. od 20:20 na Nově a v pondělí 8. 1. od 17:50 na Nova Cinema!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Jak po 14 letech vypadá půvabná Laura z Románu pro ženy? Herečka radikálně změnila vizáž. Nepoznáte ji!


ZÁHADA VZNIKU: Proč film Dokonalý šéf vznikal téměř 8 let? Vznikl neřešitelný problém!

Malý raubíř Štěpán Krtička z filmu Taková normální rodinka DNES: Je z něj fešák a hraje v kapele!

Sdílet

Nejnovější videa

Články