FOTO: Jak dnes vypadá bulharský silák z Harryho Pottera? Z Viktora Kruma je potetovaný hezoun!

FOTO: Jak dnes vypadá bulharský silák z Harryho Pottera? Z Viktora Kruma je potetovaný hezoun!
Zdroj: facebook

Krátký sestřih, upřený pohled, jen několik málo replik. Tak si pamatuje většina fanoušků Harryho Pottera postavu Viktora Kurma. Po 13 letech od natáčení se ale jeho představitel pořádně změnil!

Téměř každý, kdo si zahrál větší roli ve filmech o Harrym Potterovi, se dostal do povědomí diváků a otevřel si tím dveře do světa Hollywoodu. Jinak tomu nebylo ani u představtitele Viktora Kruma. Toho si ve čtvrtém díle ságy zahrál bulharský herec Stanislav Yanevski. Ten přitom nikdy netoužil po tom, stát se hercem – k roli Viktora Kruma se dostal vlastně náhodou!

FOTO:  facebook

Stanislav se narodil 16. května 1985 v hlavním města Bulharska – Sofii. Když byl na studijním pobytu v Anglii, všimla si ho castingová režisérka Fiona Weirová a pozvala ho na konkurz. Z 650 účastníků si pak režisér vybral do role kruvalského chytače právě Stana. Ten se na plátně objevil i se svým spolužákem ze střední Harrym Mellingem, který ztvárnil Dudleyho Dursleyho. Původně se měl objevit i v díle Harry Potter a Relikvie smrti část I., ale jeho zcény byly nakonec vystřiženy. Viktor Krum měl totiž podle knihy navštívit svatbu Fleur a Billa. Viktor Krum si měl ve filmu naposledy zatančit s Hermionou za neslouhlasného pohledu Rona, tvůrci však tuto scénu nakonec vyškrtli.

 

Galerie

Co Stan momentálně dělá? Stan si zahrál například v koprodukčním filmu Hostel 2 roli Miroslava, v letech 2011–2015 se objevila v několika bulharských seriálech.  V poslední době se objevil v krátkometrážním nezávislém filmu bulharské produkce Frame of Regret. Své volné chvíle tráví ve fitku a je to znát! Je také velkým milovníkem motorek a v rychlé jízdě se často vyžívá se svojí přítelkyní.
 

Film Harry Potter a Princ dvojí krve sledujte v sobotu 6. 1. od 20:20 na Nově nebo v repríze v neděli 7. 1. od 17:20 na Nova Cinema!

Filmové koncertní turné Harry Potter se vrací do O2 areny s filmem Harry Potter a Tajemná komnata, druhým dílem ságy o Harrym Potterovi! Více informací najdete ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

A kde má jizvu?! Chyby ve filmu Harry Potter a Fénixův řád vás ohromí


Odvážná nejen na plátně, ale i v soukromí. Maggie Smith z Harryho Pottera natáčela s rakovinou, ale nikomu nic neřekla

VĚDĚLI JSTE TO? Část čarodějné školy ve filmové sérii o Harrym Potterovi je navržena podle slavné české památky!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady