Malý raubíř Štěpán Krtička z filmu Taková normální rodinka DNES!

Malý raubíř Štěpán Krtička z filmu Taková normální rodinka DNES!
Zdroj: Oficiální zdroj

Kdo by si nepamatoval dva malé raubíře z filmu Taková normální rodinka! Adama Mišíka mohli diváci vidět v show Tvoje tvář má známý hlas, co ale dělá druhý z kluků dnes? Tohle jste o něm nevěděli!

Celovečerní film Taková normální rodinka vznikla na motivy seriálu a knihy Fan Vavřincové. Jak už název napovídá, děj se odehrává kolem početné rodiny Hanákových, která zažívá komické situace každodenního života. Mladší dcera Káča, řekne rodince, že je těhotná, a představí jim otce dítěte Zdeňka. Ten se jejímu otci nezamlouvá, jelikož je ještě student a nemá peníze ani byt. A taky mu to dá pěkně najevo!

FOTO:  Oficiální zdroj

V komedii plných vtipných zápletek a nedorozumění můžete vidět hvězdy jako je Jiří Mádl, Eva Holubová, Jaromír Dulava a Ivana Chýlková. Kromě nich ve filmu hrají i Adam Mišík a Štěpán Krtička, kteří ztvárňují neposedná malá dvojčata a nikdo jim neřekne jinak než raubíři. 

Galerie

Adama Mišíka můžete znát ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde se vryl do paměti třeba svým vystoupením jako Miley Cyrus s písní Wrecking ball. Roli jednoho z raubířů získal v pouhých deseti letech!

FOTO:  Oficiální zdroj


Druhého raubíře Štěpána Krtičku jste mohli vidět například i ve filmu Past na Ježíška a nebo v pořadu Jsi chytřejší než páťák? na Nově. Tam byl obsazen jako poradce soutěžících. Jeho poslední filmografie čítá hlavně studentské filmy. Málo kdo ale ví, že je Štěpán hlavně úspěšný dabér. Na svém kontě má nespočet filmů, například 101 dalmatinů, Lovci pokladů a Příběh žraloka! Hraje také na bicí v indie rockové kapele The Colorblinds!
FOTO:  Instagram

Rodinnou komedii Taková normální rodinka můžete sledovat v úterý 2. 1. od 20:20 na Nově nebo ve středu 3. 1. od 18:10 na Nova Cinema!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Kdo pil během natáčení pohádkové komedie Ať žijí duchové vodku? Málem to skončilo průšvihem!


FOTO: Jak dnes vypadají a co dělají nejoblíbenější děti z filmů Marie Poledňákové? Z jednoho je pošťák, další riskuje život!

Dětská hvězda Filip Antonio získala svou první roli ve filmu díky Tomáši Holému! Jak je to možné?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady