Vánoce krásné moderátorky Lucie Borhyové: Jaké pochoutky na štědrovečerní tabuli nesmí chybět?

Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová Vánoce rozhodně nebere na lehkou váhu. Jaké tradice se svou rodinou dodržuje a které pokrmy podle ní nesmí chybět na štědrovečerní tabuli?

Vánoční přípravy dokáží pekně potrápit nejednoho z nás, ne však krásnou moderátorku hlavní zpravodajské relace televize Nova Lucii Borhyovou. „My samozřejmě začínáme první adventní nedělí, to už musí být vyzdobený dům a všechno musí být připravené a nachystané,“ prozradila Lucka. U té zkrátka nehrozí, aby něco nechávala na poslední chvíli. „Máme takovou rodinnou tradici, že se celá rodina sejdeme u někoho z nás doma, zapálíme si první adventní svíčku a zpíváme koledy a pouštíme si pohádky,“ pokračovala moderátorka.
 

LUCIE BORHYOVÁ JE NAPŘED! Krásná moderátorka byla před Vánoci akčnější, než bylo nutné!

Další na řadě je cukroví. To Lucka peče společně se svojí maminkou, synem Lukym a dcerou Linduškou. K tomu si zapalují vánočního františka. „To máme jako takovou vzpomínku na to, co jsme dělali s mojí prababičkou a mojí maminkou. Byla to taková naše tradice, kdy jsme se všechny holky sešly v kuchyni a pekly spolu cukroví. Právě k tomu jsme si zapalovaly toho františka,“ usmívala se.

FOTO:  TV Nova

Ke štědrovečerní večeři Lucka připravuje zpravidla smaženého kapra a bamborový salát, nově však také bramborovou kaši a kuřecí řízky, neboť ty jsou pro děti přeci jen vhodnější. V posledních letech se na slavnostní tabuli začala objevovat ještě jedna pochoutka. Jaká? To se dozvíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TO VENKU. Nela Boudová se na vánoční svátky chystá na dovolenou. A moc sněhu tam nebude...

JE TO HIT: Vánoční klip kapely Mirai a hvězd televize Nova vás dostane. Podívejte se, jak se povedl!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady