Dětská hvězda Filip Antonio získala svou první roli ve filmu díky Tomáši Holému! Jak je to možné?

Dětská hvězda Filip Antonio získala svou první roli ve filmu díky Tomáši Holému! Jak je to možné?
Zdroj: Nova.cz

Humor, nostalgie a podivuhodné příběhy, to přináší vánoční komedie Přijde letos Ježíšek? Kromě hereckých stálic, jako je Libuše Šafránková a Josef Abrhám, se ve filmu objeví i dětští herci Filip Antonio a Emily Hrabáková! Jak své role dostali?

Děj filmu se točí kolem dvou rodin, které zastávají názor, že Vánoce jsou od toho, aby se plnila přání a konaly se dobré skutky. José (Josef Abrhám) se vrací po třiceti letech do Prahy z Mexika, kam v minulosti emigroval. Návrat uvítá hlavně jeho žena Dolores, která věří, že Pražské jezulátko pomůže jejich dceři otěhotnět. José se ale návratu obává a to nejen kvůli jeho manipulativnímu kamarádovi Rudovi, ale i jeho bývalé lásce Květě (Libuše Šafránková).

FOTO:  Nova.cz

V komedii hrají i dětské hvězdy jako je Filip Antonio, který je před kamerou už hodně zkušený. Do povědomí diváků se dostal v pouhých čtyřech letech, kdy vyhrál konkurz na film Líbáš jako bůh – původně ho ale režisérka Marie Poledňáková do této komedie vůbec nechtěla obsadit! Nakonec rozhodla náhoda. Filipovi bylo na castingu přidělené stejné číslo jako před lety dětské hvězdě Tomášovi Holému!

Galerie

Filipovou dětskou kolegyní je ve filmu Přijde letos Ježíšek? Emily Hrabáková. Pro ni byla tato filmová zkušenost vůbec první a zatím i poslední. Je totiž úspěšnou sportovní gymnastkou a tréninky jí zabírají spoustu času, stejně jako natáčení . Jednoho dne si tak musela vybrat mezi sportem a herectvím. Vybrala si tvrdou dřinu ve sportovní gymnastice a zřejmě udělala dobře. Emily už v pouhých sedmi letech získala s týmem AC Sparta Praha titul Přebornice kraje hlavního města Prahy družstev a celkové 4. místo v jednotlivcích.

 

Vánoční komedii Přijde letos Ježíšek? vysíláme v sobotu 17. 12. v 17:15 a v pátek 22. 12. v 9:50 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pokračování úspěšné komedie Sněženky a machři stálo 70 milionů a pořádné nervy. Co se zvrtlo?

Zajímavosti z filmu Krakonoš a lyžníci: Smrt při natáčení ohrozila celý film a rozdělila štáb!

10 pravidel jak sbalit holku: Co tvůrci filmu nevychytali? Tato chyba baví všechny znalce!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady