FOTO: Seriálová manželka Kutila Tima vypadá i v 66 letech skvěle! Může za to její netradiční koníček?

FOTO: Seriálová manželka Kutila Tima vypadá i v 66 letech skvěle! Může za to její netradiční koníček?
Zdroj: TV Nova

Na svůj věk rozhodně nevypadá! Patricia Richardson, známá jako manželka Kutila Tima ze stejnojmenného seriálu, jako by zastavila čas. Podívejte se na fotky uvnitř článku!

Patricia Castle Richardson se narodila 23. února 1951. V dětství hodně cestovala, protože její otec byl důstojníkem u námořnictva. Proslula díky roli Jill Taylorové, manželky Kutila Tima, za kterou byla dokonce čtyřikrát nominována na cenu Emmy a dvakrát na Zlatý glóbus.

FOTO:  Oficiální zdroj / Instagram.com


Ač to mnohé překvapí, Patricie se ve svém volném čase dlouhá léta věnovala boxu a wrestlingu!

Patricia je maminkou tří dospělých dětí, které měla se svým jediným manželem, hercem Rayem Bakerem (prodavač vzpomínek v kultovním scifi Total Recall), manželství však v roce 1995 po třinácti letech skončilo. Za svou kariéru byla poměrně čilá, dodnes se objevuje jak v televizních, tak ve filmových rolích. Její zdaleka největší úspěch je však právě seriál Kutil Tim. Bylo natočeno 8 sérií, společnost Disney, která seriál produkovala, ale chtěla točit dál a zkoušela tehdy přesvědčit Tima Allena (Kutil Tim Taylor) částkou 50 milionů dolarů a Patriicii o polovinu nižší sumou 25 milionů dolarů.
FOTO:  Instagram


V české verzi Patricii propůjčila svůj hlas úžasná herečka a dabérka Valérie Zawadská, kterou jste mohli vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako Romanu Babákovou.
Podívejte se na NEJ okamžiky Romany BABÁKOVÉ!
FOTO:  Archiv TV Nova
Na seriál Tim Kutil se můžete těšit každý všední den od 9:55 na Nova 2.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

BEZ PLASTIK: Pamelu Anderson byste před 26 lety nepoznali! Podívejte se, jak vypadala v seriálu Kutil Tim

ŠOK: Santu Clause odvedla policie přímo během natáčení! Co se na place oblíbeného filmu dělo?

Sdílet

Nejnovější videa

Články