VIDEO: Náročné předvánoční období pro Sunnyho. Co dělá a proč ho trenér musí uplácet pamlsky?

Pravidelný trénink se nesmí zanedbávat ani v období před Vánoci. Sunny se svým trenérem vyrazil na Mikulášskou, která byla hodně odlišná od těch klasických, na jejímž konci dostanou děti nadílku od Mikuláše, anděla a čerta. Jak probíhala a jak bude Sunny trávit Vánoce?

Snídaňové štěně tráví náročné předvánoční období se svým trenérem Radkem. Nedávno společně navštívili Mikulášskou, kterou pořádala pro veřejnost organizace Helppes. V rámci akce si každý, kdo přišel se svým pejskem, mohl vyzkoušet nejrůznější soutěže i překážkovou dráhu.

FOTO:  Nova.cz


„Návštěvníci si mohli vyzkoušet, jaké to je, žít s postižením. Byly pro ně nachystané soutěže,“ popsal trenér snídaňového štěněte. Pro návštěvníky byla připravena speciální překážková dráha, procházet ji mohli zdraví lidé se svým pejske, ale i handicapovaní. A výsledky byly překvapivé! Kdo se umístil na prvních třech místech? Podobné akce se pravidelně pořádají kvůli osvětě, aby si lidé uvědomovali, že je pro handicapované pes kompenzační pomůckou, a tak ho třeba nemohou nechat před obchodem, kam mají psi zakázaný vstup.

FOTO:  Nova.cz


V momentě, kdy Sunny tráví čas před kamerou, nemá s její přítomností většinou žádný problém. Krize přichází pouze v době oběda, kdy se i Sunny hůře soustředí, a tak ho jeho trenér musí sem tam uplatit nějakým pamlskem. A jak bude trávit Vánoce Sunny? Podívejte se na celý rozhovor!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

REPORTÁŽ: Fuj! Snídaňové štěně Sunny se učilo dobrému chování v restauraci. Dopadlo to všelijak

VIDEO: Snídaňové štěně Sunny se baví IQ hrami. ANO, opravdu!

VIDEO: Pes umí nakupovat! Cože? Ano, důkazem je Sunny. Zaplatí i odnese nákup!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady