PLNOVOUS A MASTNÉ VLASY: Jake z Dva a půl chlapa k nepoznání! A co ho spojuje se známým raperem?

PLNOVOUS A MASTNÉ VLASY: Jake z Dva a půl chlapa k nepoznání! A co ho spojuje se známým raperem?
Zdroj: Nova.cz

Malý baculatý klučina se po svém odchodu ze seriálu Dva a půl chlapa pořádně změnil. A to hned několikrát. Jak vypadá a co dělá dnes?

Svoji hereckou dráhu odstartoval ve věku pouhých 4 let, kdy se začal objevovat v televizních reklamách. V jeho šesti letech pak přišla první filmová role a následovalo několik drobných seriálových rolí. První hlavní role pak ztvárnil ve filmech Flek (2001) a Král džungle 2 (2003). Opravdový úspěch mu však přineslo až obsazení do sitcomu Dva a půl chlapa nedlouho poté.

Galerie

Po boku Jona Cryera, Charlieho Sheena a později Ashtona Kutchera se jako Jake Harper stal nejlépe placenou dětskou hvězdou, údajně si přišel díky účinkování v seriálu až na 6 milionů dolarů ročně, což odpovídá přibližně 130 milionům korun.

• Zajímavosti ze seriálu Dva a půl chlapa: Milionový honorář a skutečnost, o které jste neměli ani tušení!


Díky seriálu se stal velmi oblíbeným a získal mnohá ocenění. Objevoval se i v dalších projektech, mimo jiné například v Kriminálce Las Vegas nebo v seriálu Hannah Montana.
Po deseti letech v roli Jakea se přidal ke křesťanské církvi Adventistů sedmého dne a na internetu se objevilo video s jeho nelichotivým prohlášením o seriálu, že by Dva a půl chlapa rad opustil, protože se jedná o vulgární pořad a špínu, která je v rozporu s principy jeho víry a ať jej diváci nesledují. Seriál opustil v roce 2014, rok po Charliem Sheenovi. Od té doby žádnou výraznější roli nezískal, objevil se pouze v několika menších.

FOTO:  YouTube.com

Po Angusově odchodu z Dva a půl chlapa obletěla internet jeho fotografie, kde dřívější Jake Harper díky plnovousu vypadal jako amiš (křesťanská církev odmítající technologie a žijící v podstatě jako v 18. století). Ačkoli to vyvolalo spekulace, údajně nikdy amišem nebyl, pouze si pěstoval dospělejší vzhled.

• Tihle herci jsou v pěkném balíku! Kolik dostávají zaplaceno hvězdy z Dva a půl chlapa?

FOTO:  facebook

Kromě mihnutí se v Dva a půl chlapa a několika menších projektech se po něm ale v posledních letech slehla zem, co tedy vlastně dělá? Oholil se a začal spolupracovat s Justinem Combsem, což je syn známého rappera Seana Combse, vystupujícího jako Puff Daddy, případně P. Diddy.
Jejich projektem je společnost, která pořádá hudební akce, nepřekvapivě zejména v žánru hip-hop/rap. Angus prohlásil, že by se rád k hrání vrátil, ale chce na to jít pomalu. Snad jej tedy za pár let opět uvidíme ve velké roli.

PROMĚNY ANGUSE T. JONESE:

Galerie

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CO MÁ SPOLEČNÉHO TĚCHTO 8 CELEBRIT: To nemáte šanci uhádnout!

8 zajímavostí ze seriálu Dva a půl chlapa: Žádaná hospodyně, nefunkční televize a Charlie Sheen bez ocenění!

 

 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady