SMUTNÝ OSUD SERIÁLOVÉ HVĚZDY: J.T. z Kroku za krokem se stal obětí útoku!

SMUTNÝ OSUD SERIÁLOVÉ HVĚZDY: J.T. z Kroku za krokem se stal obětí útoku!

Herec Brandon Call se do povědomí veřejnosti dostal díky nezapomenutelné roli Johna Tomase Lamberta alias J.T.ho v seriálu Krok za krokem. Proč se krátce po odvysílání poslední epizody seriálu stáhl do ústraní?

Seriál Krok za krokem je dnes již kultovní seriálem, ale během let, které od jeho poslední klapky uplynuly, neztratil ani špetku ze svých kvalit. Někteří herci, jenž se v sitcomu objevili, využili své popularity pro nastartování kariéry. Brandon Call, představitel J.T.ho, se však po skončení seriálu rozhodl v herecké kariéře nepokračovat. Důvod byl více než pochopitelný.

Když šel Brandon v noci 3. září 1996 z natáčení jedné z epizod seriálu Krok za krokem, byl neznámým útočníkem postřelen do obou paží. Ze svých zranění, která naštěstí nebyla vážná, se brzy uzdravil a mohl pokračovat v natáčení. 

 

Dodnes není známo, zda útočník střílel „jen“ náhodně, nebo jeho jasným cílem byl právě Brandon. Přesto se mladý herec po dotočení posledního dílu sitcomu stáhl do ústraní. V roce 1996 se objevil jedné epizodě seriálu Blesk v ráji, což se zároveň stalo jeho úplně poslední rolí. To byl jediný případ, kdy se mu traumu z útoku neznámého muže povedlo překonat.


V současné době Brandon sám vychovává dceru a provozuje benzínovou pumpu s automyčkou. 

 

Seriál Krok za krokem sledujte každý všední den ve 12:35 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HIT JMÉNEM 2 Socky! Jak to mezi sebou mají Max a Caroline v osobním životě? Konečně je to venku

Co dnes dělá brýlatý šprt Mark z Kroku za krokem? Oženil se, změnil kariéru a je z něj fešák!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady