Rozzářené oči dětí z dětských domovů: Dárečky jim přinesly hvězdy Novy! VIDEO

V dětském domově v Dolních Počernicích bylo tento týden opravdu veselo! Výroba vánočních dekorací, pečení cukroví i návštěva hvězd z televizních obrazovek, to vše děti zažily! Jak se jim to líbilo?

V roli Mikuláše do dětského domova v Dolních Počernicích zavítal moderátor Petr Říbal, pekelného čerta ztvárnil Karel Kašák a v anděla se proměnila Anna Klausnerová, herečka ze seriálu Ulice. 

FOTO:  Nova.cz

Z Mikulášské návštěvy nebyly nadšené jen děti. „Je to úplně super, když přijdete, děti něco čekají a vy jim to dáte, splníte to očekávání a já vím, že je to klišé, ale očka se rozzáří a to je prostě nejvíc,“ radoval se Petr Říbal. Karel Kašák, který na sebe hodil starý kožich a na hlavu nasadil rohy, budil značný respekt. „No tak z čerta musí jít trošku hrůza, to by nebyl pak čert,“ smál se moderátor Počasí, který sám strávil část dětství v dětském domově.

FOTO:  Nova.cz

Pro Annu Klausnerovou byla role anděla úplnou premiérou. „Za anděla jsem nikdy nebyla, ale strašně moc si to tu s dětmi užívám, ony jsou úplně zlaté, daly nám i dárečky,“ rozplývala se představitelka Marcely Maléřové.
 

Jak samotná návštěva dětského domova vypadala? Na to se podívejte v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HIT INTERNETU: Vánoční klip hvězd televize Nova a skupiny Mirai viděly stovky tisíc lidí! VIDEO


VÁNOČNÍ PROGRAM TV NOVA: České klasiky i zahraniční pecky! Na co se můžete těšit?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady