90s Explosion Open Air: největší hvězdy eurodance v květnu v Praze

90s Explosion Open Air: největší hvězdy eurodance v květnu v Praze
Zdroj: Nova.cz

Výjimečná událost, která se koná jen jednou a naposledy. Tak zní motto světového festivalu taneční hudby 90. let, na kterém vystoupí 25. května 2018 ty největší umělci této doby.

Českou metropol čeká největší open air festival hudby 90. let. Spojení značky 90s Explosion, která už více než 10 let působí na české scéně, Výstaviště Praha Holešovice a velkého zvukového, světelného aparátu, slibuje jedinečný zážitek na který se nezapomíná. Pamětníci si mohou zavzpomínat na nezapomenutelné hity a zároveň mladší generace má možnost tyto hity objevit. Díky unikátnímu konceptu, se ikony této doby potkají na jednom velkolepém pódiu.

Organizátoři 90s Explosion Open Air se rozhodli připravit jedinečný festival, který spojí všechny v současnosti koncertující umělce tohoto období. Návštěvníci se tak mohou těšit například na dvojici 2 Unlimited. Známého rapera Raye z původní sestavy na pódiu doplňuje při megahitech jako No Limit, Tribal Dance či Let the Beat Control Your Body zpěvačka Kim, která je pro zajímavost vegetariánkou a ráda medituje.

S unikátním požadavkem na organizátory přišla zpěváčka Penny Ford, která miluje americký styl hotelů a sama si za ně i zaplatí. Zpívá v německé formaci Snap!, kterou na počátku 90. let založila producentská dvojice Michael Münzing a Luca Anzilotti. Už první singl The Power bodoval nejen na domácím německém trhu, ale i ve Velké Británii a ve Spojených státech amerických. Na jeho úspěch navazoval hit Rhythm Is a Dancer, se kterým se Snap! představili na prvním místě i v silvestrovském vydání slovenské televizní Chart Show.

Návštěvníky 90s Explosion Open Air budou z pódia bavit i všem dobře známí Dr. Alban a Haddaway, kteří nahráli společnou skladbu I love 90s. Haddaway, který žije v rakouském Kitzbüheli a je známy především díky skladbě What Is Love. Možná to nevíte, ale Haddaway má černý pásek v aikido a je milovníkem bruslení.
Na festivalu se dále představí Fun Factory, Twenty 4 Seven, Culture Beat, DJ Sash!, Captain Jack, La Bouche, C-Block, Alice DJ, a nesmí chybět ani jména z domácí, česko - slovenské scény – Holki a Mc Erik & Ivana.


90s Explosion Open Air se uskuteční 25. května 2018 na Výstavišti Praha Holešovice. Uskuteční se poprvé a naposled. V anglicky hovořících zemích by tento festival dostal jméno „one night only“.


Line-up:
2 Unlimited, Snap!, Dr.Alban, Haddaway, Fun Factory, Twenty 4 Seven, Culture Beat, Dj Sash!, Captain Jack, La Bouche, C-Block, Alice Dj, Holki, MC Erik feat. Ivana

Událost na facebooku:
https://www.facebook.com/events/1426124347507170/
Vstupenky a informace o festivalu jsou dostupné stránkách:
http://www.90sexplosion.com
https://www.facebook.com/90sexplosion

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady