Premiéra třetí řady Pojišťovny štěstí startuje již v pondělí 8. října

Premiéra třetí řady Pojišťovny štěstí startuje již v pondělí 8. října

Televize Nova odstartuje v pondělí 8. října již třetí řadu úspěšného seriálu Pojišťovna štěstí. Premiéra třetí série velkého televizního románu tak bezprostředně naváže na reprízovanou druhou řadu, zachován zůstane i vysílací čas, na který jsou diváci zvyklí – tedy pondělí a středa ve 20:00 hodin.


I v nové sérii, jež se natáčela průběžně od 13. října 2006 do 31. srpna 2007, se příznivci seriálu mohou těšit na své oblíbené postavy v podání Kateřiny Brožové, Jaromíra Hanzlíka, Miroslava Etzlera, Petra Nárožného, Jiřiny Jiráskové, Aleny Antalové, Jiřiny Bohdalové a spousty dalších.

Třetí řada, jejíž natáčení probíhalo v malebném zámku Hluboš, v Berouně, v Příbrami, v Praze na Letné, v Černolicích a v Hvozdnici u Davle, s sebou přináší spoustu žhavých novinek. Tou zásadní je - kromě nových exteriérů - hned několik zbrusu nových tváří. O diváckou přízeň v nové sérii zabojují Kamila Špráchalová (v roli asistentky Kateřiny Smutné), Martina Válková (coby učitelka Jana Svátková), Pavel Rímský (Jan Kekula), Jana Švandová (Marta Hádková) a Pavel Trojan (Jakub Černý).

Dějovou osou je i nadále boj o lásku a touha po blízkosti milované osoby. Tam, kde jsou životní příběhy rozehrané a každý je minulými i stávajícími vztahy jinak zformován, není tak snadné znovu se zamilovat. Je rozdíl svěřit se do náruče druhého ve dvaceti, ve čtyřiceti, či dokonce ještě později. Ale, když znovu uvěříte a risknete to, zjistíte, že je to stále stejně krásný a hřejivý pocit. Právě takové je poselství zatím poslední série, v níž na prahu nových partnerských příběhů stojí zejména dospělí a zralí hrdinové - Dagmar, JUDr. Krása, Karel, Marie, Harry, Franci a další.

Nejnovější díly vznikaly opět s pomocí moderní technologie HDCAM. Pojišťovna štěstí je vůbec první seriál v České republice, který byl od samého počátku vyráběn v HD kvalitě - v rozlišení 1920 x 1080 bodů a formátu 16:9. Záběry pořízené technologií, kterou byl natočen i poslední díl Hvězdných válek režiséra George Lucase, mají subjektivně filmový charakter.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady