Co dnes dělá brýlatý šprt Mark z Kroku za krokem? Oženil se, změnil kariéru a je z něj fešák!

Co dnes dělá brýlatý šprt Mark z Kroku za krokem? Oženil se, změnil kariéru a je z něj fešák!
Zdroj: oficiální zdroj

V Kroku za krokem si zahrál malého brýlatého šprta, jak dopadl po ukončení natáčení seriálu? Herecké kariéře se dále nevěnoval, naopak nastartoval kariéru úplně novou!

Seriál Krok za krokem sleduje příhody velké rodiny – dvou potrhlých rodičů a jejich šesti dětí. Christopher Castile si zde zahrál intelektuála Marka Fostera, když začal natáčet, bylo mu pouhých jedenáct let. Nebyla to však jeho jediná velká role – vidět jste ho mohli také po boku bernardýna ve filmu Beethoven a Beethoven 2 a v několika menších televizních rolích. Nějaký čas se věnoval i dabingu. V seriálu Krok za krokem hrál dlouhých 7 let a získal za něj tři nominace na Young Artist Award – cenu pro mladé herce Poté, co přestal natáčet seriál Krok za krokem však ve svých osmnácti letech zmizel z televizních obrazovek i z filmových pláten. Čemu se začal věnovat?

FOTO:  Twitter

Christopher Castile vystudoval vysokou školu a začal sám učit! Většina jeho žáků podle všeho nemá vůbec tušení, že jim politologii a historii přednáší bývalá dětská hvězda! Dnes je mu 37 let.

FOTO:  Instagram

Co dalšího jste o Christopherovi možná nevěděli? Má licenci na řízení letadla, miluje golf, oženil se a napsal autobiografickou knihu o tom, jaké to je být dětským hercem a jaké to má dopady na život dítěte – jeho psychiku, vztahy i přátelství.

Galerie

Seriál Krok za krokem můžete sledovat každý všední den od 12:25 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Krok za krokem po 26 letech: Co dnes dělá roztomilá Al Lambert? Porodila a je moc krásná!

TO JE CHUDÁK! Představitelka modelky Karen ze seriálu Krok za krokem přišla o všechny peníze. Obrala ji její rodina!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady