Kdo měl pohodu a kdo vše sháněl na poslední chvíli? Známé tváře prozradily své přípravy na Slavíka!

Předávání cen Český slavík Mattoni dokáže pořádně potrápit i samotné hosty. Známé tváře prozradily, kolik času jim přípravy na tuto velkolepou událost letos zabraly. A kdo jim s tím pomáhal?

Předávání Slavíků je jednou z největších událostí roku, a proto známé tváře neváhají strávit i hodiny před zrcadlem, aby svou garderóbu dotáhly k dokonalosti. Líčení, šaty, doplňky, vlasy... a z hodiny jsou najednou tři!

 


„Já si to vždycky promyslím předem, abych vše měla nachystané, všechno si připravím a den předtím si to vyzkouším, abych pak už měla klídek a nemusela nic shánět na poslední chvíli,“ řekla moderátorka Gábina Partyšová. Ta se letos události zúčastnila již po osmnácté. „Mám tenhle večer hrozně ráda, dokonce jsem ho před 15 lety moderovala a před 14 lety jsem vyhrála objev roku,“ doplnila ještě.

FOTO:  TV Nova

Hanka Reinders s manželem Andrém na Slavících rovněž nesměli chybět a vtipným způsobem komentovali své přípravy. „Tak začínali jsme vlastně už před půl rokem, držela jsem dietu. Né, to si samozřejmě dělám legraci,“ smála se Hanka.

FOTO:  TV Nova

Jak se na událost chystala oblíbená moderátorská dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng a co Ewa Farna prozradila o svém extravagantním outfitu? Podívejte se na reportáž!

Celý televizní přenos sledujte na Nova Plus. Záznam ze zákulisí Českého slavíka Mattoni 2017 sledujte ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Oblíbený drink Mekyho Žbirky na Slavících? Ztratil kvůli němu ženu!

DOKONALÁ POCTA: Markéta Konvičková uctila památku hvězd, které letos opustily český showbyznys. Kdo to byl?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady