Seriál Dva a půl chlapa změnil život i kariéru Miley Cyrus! Po něm už nikdy nebyla stejná

Seriál Dva a půl chlapa změnil život i kariéru Miley Cyrus! Po něm už nikdy nebyla stejná
Zdroj: TV Nova

Legendární seriál Dva a půl chlapa opakuje televize Nova už poněkolikáté a není se čemu divit. Diváci prostě milují humor. Seriál také provázelo hodně skandálů a zajímavostí. Víte o nich?

Charlie a Alan Harperovi jsou dva bratři, kteří už ani nemohou být více odlišní. Zatímco Charlie vydělal spoustu peněz skládáním hudby k hollywoodským filmům, Alan je rozvedený chiropraktik, který se stará o syna Jakea, bydlí u svého bratra a věčně nemá peníze.

FOTO:  TV Nova

Zvláštní přátelství, které tito dva naváží, baví dalších několik sérii diváky a fanoušky po celém světě. Seriál je plný zajímavostí, o kterých jste možná vůbec nevěděli. Tady jsou ty nej z nich.

CO JSTE O SERIÁLU DVA A PŮL CHLAPA MOŽNÁ NEVĚDĚLI?
1. Umí Charlie Sheen na klavír?
Hlavní postava je boháč z Miami Charlie Harper a živí se tím, že skládá reklamní znělky. Umí ovšem jeho představitel Charlie Sheen hrát opravdu na piano? Ne, neumí. Klavír v domě byl sice funkční, ale známý flamendr na něj vůbec nehrál!
FOTO:  TV Nova

2. Oceán je falešný!

Ano, přesně tak! Oceán, na který má krásný výhled ze svého domu sebevědomý milionář a hlavní hrdina seriálu Charlie Harper (Charlie Sheen) není skutečný. Je totiž tvořen plátnem s fotografií oceánu a za ním je několik světel, které díky pohybu tvoří iluzi mořských vln. Ono to ostatně je i celkem vidět během úvodního záběru, pozorné oko si všimne, že se voda chová nepřirozeně.
FOTO:  TV Nova

3. Proč bratři nemusí svou matku?
Charlie a Alan mají jedno společné - nemají rádi svou matku. Nebo spíše se ji bojí a vyhýbají se jí. Tento fakt není žádná náhoda! Jeden z tvůrců seriálu Chuck Lorre totiž něco podobného prožíval také a napadlo ho, že bude legrace, když se o své patálie podělí se zbytkem světa.
FOTO:  TV Nova

4. Nefunkční televize, ale funkční lednička?

Ve scénách, kde si postavy povídají při sledování televize, si můžete všimnout, že není zapnutá. Ve skutečnosti na nich někdo ze štábu zpoza televizoru svítí blikajícím halogenovým světlem. To naopak lednice bývá ve většině filmů a seriálu pouhou rekvizitou, v seriálu Dva a půl chlapa tomu ovšem tak nebylo. Byla plně funkční a potraviny v ní byly poživatelné. Lednice tak tedy nebyla jen rekvizitou, ale nejspíše také zdrojem potravin pro celý štáb.
FOTO:  TV Nova

5. Věk je relativní
Alan v seriálu představuje mladšího bratra, jako herec je ale o půl roku starší než představitel Charlieho.
FOTO:  oficiální zdroj

6. Pro slávu cokoliv!

Miley Cyrus se kvůli postavě v seriálu vzdala svých pověstných kučeravých vlasů, nyní ji vídáme v krátkém chlapeckém sestřihu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zajímavosti ze seriálu Dva a půl chlapa: Milionový honorář a skutečnost, o které jste neměli ani tušení!

Tihle herci jsou v pěkném balíku! Kolik dostávají zaplaceno hvězdy z Dva a půl chlapa?

Charlie Sheen nikdy nedostal ocenění! Přitom seriál Dva a půl chalapa stál hlavně na něm

PŘIZNÁNÍ: Proč nemůže Martin Dejdar zapomenout na natáčení Comebacku a roli Ozzáka?


Autor: Maci
Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady