ZÁKULISÍ ČESKÉHO SLAVÍKA: Přípravy byly hektické. Jen pódium stavěli dělníci celou noc!

Jak probíhaly přípravy na galavečer Český slavík Mattoni 2017? Dělníci to neměli jednoduché a někteří z nich pracovali mnoho hodin v kuse, aby vše bylo připraveno včas!

Ceny Českého slavíka pro rok 2017 byly předány. Slavnostnímu večeru plnému hvězd, děkovných řečí, honosných rób a dobrého jídla a pití však předcházely rozsáhlé přípravy. Tou nejnáročnější byla výstavba pódia. „Většinou se dostaneme do divadla tak tři dny před přenosem, začíná se třeba o půlnoci po nějakém představení, kluci to staví celou noc do rána, pak se vystřídají, nebo prostě jedou 38 hodin v kuse," prozradil režisér Michael Čech.
 

O to, aby během samotného slavnostního večera vše fungovalo, jak má, se stará kolem 250 lidí. Veškeré dění sledovalo 15 kamer, další snímaly zákulisí. Televizní diváci tak získali exkluzivní pohled na místa, kam by se běžný smrtelník dostal jen stěží.

FOTO:  Tumblr

Online stream na Nova PLUS přinesl také rozhovory se vzácnými hosty – moderátorka Veronika Petruchová zastihla Karla Gotta! Celý televizní přenos sledujte na Nova Plus.

Vůbec poprvé v historii Slavíka se předávalo i ocenění Zvláštní slavík. To si za celoživotní dílo odnesla zpěvačka Marta Kubišová, která se na konci večera zazpívala píseň Modlitba pro Martu.

Galerie

Jaké pohoštění bylo pro hosty připraveno a na čem si nejvíce pochutnávali? Na to se podívejte v reportáži.


Na exkluzivní pohled do zákulisí události roku se podívejte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOKONALÁ POCTA: Markéta Konvičková uctila památku hvězd, které letos opustily český showbyznys. Kdo to byl?

NEJDOJEMNĚJŠÍ MOMENT SLAVÍKŮ: Ewa Farna rozplakala i svého manžela. Dokonalé vyznání lásky!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady