Z toho se vám PROTOČÍ PANENKY: Káva za desítky tisíc! Kolik PŘÁTELÉ utratili za kofeinový nápoj?

Z toho se vám PROTOČÍ PANENKY: Káva za desítky tisíc! Kolik PŘÁTELÉ utratili za kofeinový nápoj?

Milovníci seriálu Přátelé vědí, že jejich hrdinové milovali kávu. V kavárně Central Perk na oranžové sedačce strávili spoustu času. Nyní fanoušci spočítali, kolik kávy Rachel, Ross, Monica, Chandler, Joey a Phoebe vypili za všech deset sérií a kolik by je stála. Částka je zarážející!

Seriál Přátelé viděl snad každý a většina z nás rozhodně více než jednou. Všech deset sérií o osudech partičky šesti kamarádů se stalo doslova kultem, ze kterého vzešlo mnoho hlášek a slovních obratů. Poslední klapka oblíbeného sitcomu sice padla už před jedenácti lety, hojné popularitě se ale těší dodnes. Na reprízy se diváci s oblibou dívají zas a znova, protože snad nikdy nezevšední.

FOTO:  Twitter

Fanoušci Přátel si dali tu námahu a pozorně sledovali všech 236 epizod kultovního seriálu a počítali šálky kávy. Finální výsledek je překvapil a vyrazí dech i vám, šestice kamarádů vypila dohromady 1154 šálků kofeinového nápoje.


Největším pijákem kávy z celé party byla trochu bláznivá Phoebe, kterou ztvárnila Lisa Kudrow. Její postava vypila za deset let 227 šálků kávy. Těsně za ní následuje s 212 nápoji Chandler (Matthew Perry). Třetím největším závislákem na kofeinu se stala Monica (Courteney Cox), která vypila 198 šálků. Joey (Matt LeBlanc) do sebe nalil 191 šálků a Ross (David Schwimmer) 188. Nejméně kávy vypila Rachel (Jennifer Aniston), dala si jen 138 šálků, což může být způsobeno skutečností, že v kavárně začínala jako servírka.

FOTO:  oficiální zdroj

Fanoušci Přátel šli ještě dál a zjistili i to, kolik by dohromady 1154 káv vlastně stálo, a to na základě účtu, který byl vidět v jednom díle, ve kterém Monica za šálek kávy zaplatila zhruba jeden dolar a padesát centů. Po připočtení dýška ve výši dvaceti procent by celková částka vynaložená na kávu za všech šest přátel činila v přepočtu na koruny 47 tisíc!NEPŘEHLÉDNĚTE:
FOTO: V seriálu Přátelé dominuje několika scénám nejznámější produkt z České republiky. Všimli jste si ho?

TOP zajímavosti ze seriálu Přátelé: Drogová závislost, homosexualita a velký návrat!

Co jste o Jennifer Aniston určitě netušili? Hádejte, kdo z Přátel ji provází i v životě!

Lisa Kudrow není jen hvězdou Přátel, zahrála si i ve slavném filmu! Poznali jste ji?

 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady