Markéta Konvičková šokovala: Český slavík by se měl přejmenovat! Navrhla nový název

Proč by zpěvačka Markéta Konvičková celou anketu Český slavík Mattoni přejmenovala? Navrhla mnohem příhodnější název! Líbil by se vám?

Markéta Konvičková přišla v nepřehlédnutelné róbě a jako vždy jí to velmi slušelo. A nejen to – Na letošním předávání hudebních cen Český slavík Mattoni 2017 zpívala píseň Věry Špinarové Jednoho dne se vrátíš tak procítěně, že všem přítomným v sále naskakovala husí kůže! Co ji na udílení cen nejvíce potěšilo? „Jedno takové velké překvapení se pro mě stalo v kategorii zpěvačky. Kdy si vystřídaly dlouholeté pozice zpěvačky Eva Farna s Luckou Vondráčkovou. Ewa za ten rok ušla kus cesty a určitě si to zaslouží,“ prozradila svůj pohled na věc Markéta.

FOTO:  Profimedia


A jak hodnotí výkon moderátora Ondřeje Sokola, se kterým se zná díky svému působení ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas? „Ondra Sokol je výborný, to není třeba asi nějak komentovat. To jsem čůrala smíchy, když tam byl zavěšený za provazy, krotil psy. Já jsem se bavila perfektně.“
 

Za sebe je Markéta toho názoru, že by anketa měla změnit jméno: „Majitelé licence by měli popřemýšlet, že už by se to mohlo jmenovat Český slavík Mattoni Karel Gott 2018,“ uzavřela Markéta.

FOTO:  TV Nova


Během letošního 52. ročníku ankety zaslali diváci téměř 155 tisíc hlasů, tedy o 45 tisíc více než loni. Lucie Bílá jako absolutní vítězka dostala 41 302 hlasů. Pro cenu si tentokrát přišla bosa, protože měla na noze zlomený malíček. Karel Gott kromě rodiny a příznivců poděkoval i bohu, že mu dal druhou šanci. Narážel tak na svůj nedávný boj s rakovinou. Večerem diváky stejně jako loni provedl Ondřej Sokol.

 

Co dalšího Markéta prozradila? To se dozvíte ve videu! Celý záznam ze zákulisí Českého slavíka Mattoni 2017 najdete ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

OBJEV ROKU MIRAI: Nejhranější píseň internetu? Inspiroval ji slavný český hrdina a olympionik!

Měl Karel Gott velký náskok? A ohrozila Farna Bílou? Podrobné výsledky Českého slavíka

Červený koberec na Slavících ovládla sexy Jitka Boho, která málem dorazila v montérkách!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady