Český Slavík Mattoni 2017: Na diváky čeká jedinečná premiéra! Na co se můžete těšit?

V sobotu 25. listopadu odstartuje na TV Nova přímý přenos slavnostního vyhlášení cen Český Slavík Mattoni 2017. Podívejte se již nyní, na co se můžete těšit!

Letos bude celý večer inspirován světovými show jako předávání oskarů či cen Tony. Moderátor večera Ondřej sokol má dokonce připraveno několik nebezpečných akrobatických čísel a také jedno velké taneční překvapení. Po celou dobu se navíc pokusí neříct ani jedno sprosté slovo.

FOTO:  TV Nova

Úplně poprvé v historii se bude navíc předávat zvláštní Slavík, který se ještě nikdy nikomu nedával. Kdo ho získá? To se diváci dozví už dnes v přímém přenosu. Na tento galavečer dorazí i Juraj Kukura, který bude předávat jednu z cen.

Jedním z nejsilnějších okamžiků večera bude také vystoupení zpěvačky Marty Kubišové, která letos ukončila aktivní kariéru. S diváky se symbolicky rozloučí písní Modlitba pro Martu.

Ukázka z rautu:
Telecí frikasé
Kuřecí soté na červeném kari s ananasem
Pomalu tažená hovězí líčka na červeném víně a kořenové zelenině
Grilované špízky z krůtiho masa se slaninou a papričkami
Pečený losos s limetkovou omáčkou
Čerstvé rajčátko plněné salátkem z tygřích krevet
Pařížský dortík

Galerie

Přímý přenos z Hudebního divadla Karlín nabídne také internetový portál Novaplus.cz, který začne již v 19 hodin a kromě samotného předávání cen se diváci mohou těšit na příjezdy celebrit a jejich zpovědi na červeném koberci, kterými bude provázet moderátor pořadu Snídaně s Novou Petr Říbal.

Ten si navíc pro fanoušky připraví i zajímavosti a exkluzivní pohledy do zákulisí, které diváci na obrazovkách neuvidí. Po skončení televizního vysílání se podívá na afterparty, kde bude sbírat dojmy všech účinkujících.

Na celém projektu pracuje 200 lidí minimálně 3 měsíce dopředu a na samotné přípravě podia se podílí nepřetržitě 50-70 lidí po dobu 14 hodin.

FOTO:  TV Nova

Český slavík Mattoni 2017 začíná v přímém přenosu na TV Nova v sobotu 25. listopadu ve 20.20.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GRATULUJEME! Televizní premiéra: Diváci vybrali v hlasování mladého zpěváka, který si zazpívá přímo na Českém slavíkovi!

ČESKÝ SLAVÍK NA INTERNETU: Pětihodinový přenos ze slavnostního předávání cen. V sobotu na Nova Plus!

ODTAJNĚNO: Kdo vystoupí na Českém Slavíku Mattoni 2017? Tato jména vám vyrazí dech!

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady