GALERIE: Snídaňové štěně Sunny dostalo svůj batůžek! Na co ho má a kam s ním jezdí?

GALERIE: Snídaňové štěně Sunny dostalo svůj batůžek! Na co ho má a kam s ním jezdí?
Zdroj: Instagram

Nedílnou součástí Snídaně s Novou je zlatý retrívr Sunny. I když je to stále štěně, roste všem doslova před očima, a stejně tak se rozšiřují jeho znalosti a schopnosti. Nyní dostal nový batůžek. K čemu mu slouží?

Pejsek Sunny má jedno z nejkrásnějších, ale zároveň nejodpovědnějších poslání. Trénuje na asistenčního psa. Což není úkol ledajaký a není pro každého. Ale umí toho už opravdu hodně. „Už dobře zouvá boty, zatím teda pantofle, časem se bude učit zouvat tenisku, což je o mnoho těžší. A učíme se rozsvícet a zhasínat světlo,“ prozradila jeho trenérka.
 

Ale není to jen o práci, dokáže bavit a potěšit opravdu každého. Pejsek také umí předávat svou energii a teplo. A to se pak opravdu každý cítí více než dobře. A dostává i úkoly, kde rozvíjí své myšlení a trénuje mozek.

GalerieDostal také jeden cenný dárek do nepohody. Tím je batůžek, který mu slouží na dlouhé cesty a výpravy. Naposled si udělal výlet do obchodní domu, kde to nebylo moc zajímavé, ale vzhledem k tomu, že kolem už dýchá vánoční atmosféra, těší se na to, co dostane pod stromečkem. A jak to Sunnymu sluší s batůžkem i bez něj? Podívejte se na aktuální galerii!


 

NEPŘEHLÉDNĚTE

SNÍDAŇOVÉ ŠTĚNĚ V AKCI: Jak mu to v rušných ulicích šlo

ŠTĚNĚ VS. KACHNY: Zvládlo snídaňové štěně zátěžový test v přírodě

Sdílet

Nejnovější videa

Články