Přímý přenos ze zákulisí Českého slavíka: Na co se můžete těšit? Moderátor Petr Říbal se podělil o detaily!

25. listopadu 2017 se uskuteční již dvaadvacátý ročník oblíbené ankety Český slavík Mattoni. Vůbec poprvé budete moci sledovat i samotné zákulisí pořadu, kterým provede moderátor Petr Říbal. Určitě se tak máte na co těšit!

V sobotu 25. listopadu ve 20:20 vypukne již dvaadvacátý ročník udílení hudebních cen Český slavík Mattoni. Přípravy započaly hned po skončení toho loňského. Na scénaři pracuje Jaroslav Těšínský, šéf Českého slavíka, společně s moderátorem Ondřejem Sokolem, který bude celým večer provázet.

FOTO:  TV Nova

V rámci galavečera vystoupí i spousta známých tváří. Chybět nebudou například Lucie bílá, Ewa Farna, skupina Olympic, nebo Marek Ztracený. „Já jsem rád, že existuje soutěž, kde hudbu hodnotí obyčejní lidé, ne jen kritici. Já se na Slavíka hrozně moc těším,“ prozradil Marek. 

 

ODTAJNĚNO: Kdo vystoupí na Českém Slavíku Mattoni 2017? Tato jména vám vyrazí dech!
 

Letos máme pro diváky připravený exkluzivní pohled do zákulisí. Petr Říbal nás v online přenosu vezme například na závěrečnou párty, ale i na červený koberec, do maskérny nebo přímo mezi slavné.

 

ČESKÝ SLAVÍK NA INTERNETU: Pětihodinový přenos ze slavnostního předávání cen. V sobotu na Nova Plus!

 

Jak se sám moderátor Snídaně s Novou na Slavíka těší? To se dozvíte v reportáži!

 

Dvaadvacátý ročník ankety Český slavík Mattoni sledujte v sobotu 25. listopadu ve 20:20 na Nově. Přímo přenos ze zákulisí pak na Nova Plus od 19 hodin.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GRATULUJEME! Televizní premiéra: Diváci vybrali v hlasování mladého zpěváka, který si zazpívá přímo na Českém slavíkovi!

KDO DNES PŘIJDE NA VEČEŘI? Ondřej Sokol popsal bizarní přípravu na Slavíka. Jaké to bylo ´u Gottů´?
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady