Návštěvnost webu Nova.cz v listopadu rostla, bodoval i Tn.cz

Zájem o zábavní videoportál Nova.cz, který byl spuštěn 19. října 2008, stále roste. Zpravodajský portál tn.cz patřil i v měsíci listopadu ke čtyřem nejnavštěvovanějším zpravodajským serverům na trhu.

Praha 2. prosince 2008 – Portál Nova.cz vzbuzoval zájem u uživatelů i v průběhu listopadu, stránky navštívilo 1 089 822 reálných uživatelů (RUest). Celkově byly stránky Nova.cz zobrazeny více než 34 milionkrát a návštěvníci zde strávili více než 35 minut za měsíc listopad. Nejúspěšnějším listopadovým videem byl desátý díl sitcomu Comeback, Lexa a porno – 223 881 spuštění. Nejúspěšnějším dnem v uplynulém měsíci byl 1. listopad, kdy stránky navštívilo více než 109 tisíc návštěvníků.

Celková měsíční návštěvnost serveru tn.cz je odhadována na 920 603 reálných uživatelů. Přímý přenos koncertu kapely Chinaski přinesl zpravodajskému portálu největší denní návštěvnost v uplynulém měsíci, více než 134 tisíc reálných uživatelů. Největší zájem na tn.cz vyvolalo video zachycující pochod neonacistů v Litvínově, které bylo spuštěno 79 806krát.


Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady