JEŠTĚ JSTE NEVIDĚLI: Kalendář plný hvězd Tvojí tváře. Poznali byste je jako nakreslené?

V pražském knihkupectví na Chodově proběhla autogramiáda charitativního kalendáře Fantastická 13. Hlavními hrdiny jsou nejen hvězdy účastníci show Tvoje tvář má známý hlas. A na autogramiádě bylo i pěkně veselo. Jak probíhala?

Porovnat se se svým komiksovým zpodobněním mohli díky charitativnímu kalendáři David Gránský, Milan Peroutka, Lucie Benešová nebo charismatická Adéla Gondíková.

FOTO:  Oficiální zdroj


Adéla byla velmi nadšená ze své podobizny v kalendáři a na autogramiádu dorazil i autor obrazu, Dalibor Krch. „Myslím si, že Dalibor mě vlastně vystihl dobře. Každý mě tam může poznat. Velmi mě potěšil tou mojí postavou. Takovou v žádném případě nemám, ale tady jsem znázorněná jako akční hrdinka, takže to k tomu patří. Ne že bych chtěla být akční hrdinka, ale baví mě to, jak jsem hezky svalnatá a prsatá. Taková souměrná.“ prozradila herečka.
FOTO:  Oficiální zdroj

Milan Peroutka se vrátil před pár dny z Indie, kde byl asi šest dní v rámci charitativní organizace, která pomáhá dětem se sluchovým postižením. Milan má velké srdce a rád se ve svém volném čase zapojuje do projektů, které mají smysl. Zrovna tak se zapojil do kalendáře Solničky. „Bylo to krásných šest dní, byl to hodně intenzivní zážitek a dokonce i můj první mimoevropský výlet.“, vypráví o svém cestování oblíbený zpěvák a frontman kapely Perutě. Milanovi udělalo radost, že podepisoval kalendář hned vedle díla svojí maminky Ivany Peroutkové, která je úspěšnou spisovatelkou.

Za realizací kalendáře stojí charitativní organizace Solnička, která dlouhodobě pomáhá dětem s cystickou fibrózou, stojí ředitelka spolku Alena Bradáčová a ambasadorka Elisavet Charalambidu. Kalendář lze zakoupit na webu spolku Solnička nebo v síti knihkupectví.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VEČER PLNÝ HVĚZD: Český slavík Mattoni se blíží. Poslední možnost hlasovat a vyhrát luxusní zájezd!

ULOV SUPERSTAR 2018: Změň někomu život a vyhraj zážitek v hodnotě 10 000 Kč! Jak na to?

VÁNOČNÍ PROGRAM TV NOVA: České klasiky i zahraniční pecky! Na co se můžete těšit?

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady