Semirův nejvěrnější parťák dnes slaví narozeniny! Jak vypadá sympaťák Tom Kranich 11 let po konci v Kobře 11?

Semirův nejvěrnější parťák dnes slaví narozeniny! Jak vypadá sympaťák Tom Kranich 11 let po konci v Kobře 11?
Zdroj: oficiální zdroj

René Steinke, známý především jako Tom Kranich ze seriálu Kobra 11, oslavil své 54. narozeniny. Jak se od svého působení v oblíbené kriminálce změnil?

Po boku policisty Semira Gerkhana se v seriálu Kobra 11 vystřídala velká spousta kolegů. Divácky nejoblíbenějším byl právě Tom Kranich, kterého v kriminálce ztvárňoval René Steinke. Poprvé se v seriálu objevil v roce 1999. Po dvou letech, tedy v roce 2001, Kobru 11 opustil z důvodu údajné vyčerpanosti. 
 

Divákům se však jeho odchod nelíbil, a proto od roku 2004 Tom znovu pomáhal Semirovi s honbou za zloduchy. O dva roky později však ze seriálu odešel už definitivně – Tom zemřel přímo v náručí svého parťáka Semira Gerkhana!

FOTO:  oficiální zdroj

René původně vystudoval informační techniku, této profesi se ale moc dlouho nevěnoval a brzy začal pracovat jako řidič sanitky. Jak je možné, že jej tedy neznáme jako záslužného řidiče záchranné služby? Poté, co získal svou první (a rovnou hlavní) roli v jednom německém filmu, se rozhodl vystudovat herectví. Následně získal angažmá v divadle a ač jej diváci znají spíše z televize, divadlu dává dodnes přednost.

FOTO:  oficiální zdroj

René je hodně sportovně založený. Holduje fotbalu a tenisu. K životu ale potřebuje také adrenalin. Proto se věnuje paraglidingu, potápění a karate! Baví ho ale i jízda v rychlých autech, které si při natáčení užil opravdu dostatečně. Sám má doma v garáži Porsche 911 Cabrio. Tak hlavně opatrně!

 

Tom Kranich DNES, 16. 11., oslavil své 54. narozeniny! 11 let po odchodu z Kobry 11 vypadá stále skvěle! Co říkáte?

FOTO:  Instagram

 

 Více fotek naleznete v galerii!

 

Galerie

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 10 zajímavostí Kriminálky Las Vegas: Kterého slavného zpěváka zastřelili a kdo seriál nesnáší?

Drahá auta, jachty a domy: Neuvěříte, kolik vydělávají hvězdy seriálu Kriminálka New York!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady