VEČER PLNÝ HVĚZD: Český slavík Mattoni se blíží. Poslední možnost hlasovat a vyhrát luxusní zájezd!

Již 25. listopadu se uskuteční slavnostní předávání populárních hudebních cen Český slavík Mattoni. Celým galavečerem bude provázet moderátor Ondřej Sokol. Na co se můžete těšit?

Český slavík Mattoni, večer plný hvězd, se nezadržitelně blíží. Na scénáři pracuje moderátor Ondřej Sokol spolu se šéfem Slavíka Jaroslavem Těšínským už od léta. Je tedy jasné, že se máte na co těšit! „Pro mě je to dvaadvacátý ročník, takže už to beru tak nějak s nadhledem, ale doufám, že bude plný překvapení a úžasných pěveckých vystoupení na závěrečném galakoncertu,“ svěřil se Jaroslav Těšínský.
 

ODTAJNĚNO: Kdo vystoupí na Českém Slavíku Mattoni 2017? Tato jména vám vyrazí dech!


Český slavík Mattoni se uskuteční 25. listopadu v prostřední hudebního divadla Karlín a jak už je zvykem, dorazí spousta slavných tváří. Těšit se tak můžete na živá vystoupení a zábavné momenty. A také exkluzivní online přenos na webu! Sledujte stránky www.nova.cz, kde se již brzy dozvíte podrobnosti.  Dorazí i Karel Gott? Názor Ondry Sokola si můžete poslechnout v reportáži!

FOTO:  TV Nova

Podpořte svého oblíbeného zpěváka či zpěvačku a pošlete mu vaše hlasy! Jak na to? Odpověď hledejte ZDE.

 

Nenechte si ujít velkolepý galavečer Českého slavíka Mattoni 2017 a buďte u toho s námi. Už 25. listopadu na Nově! Slovy Ondřeje Sokola – dívejte se, nebo to neuvidíte!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DÍVEJTE SE, NEBO TO NEUVIDÍTE: Ondřej Sokol přebírá Českého slavíka. Komu poděkoval?

KDO DNES PŘIJDE NA VEČEŘI? Ondřej Sokol popsal bizarní přípravu na Slavíka. Jaké to bylo ´u Gottů´?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady