VÍTĚZ SOUTĚŽE TV NOVA: Mladý maturant se stal na měsíc nováckým stážistou! Co radí lidem, kteří hledají práci?

Martin Bačovský vyhrál soutěž o stáž na TV Nova. Získal tak příležitost vyzkoušet si práci na online pořadech a nabyl spousty drahocenných zkušeností. Co považuje za nejcennější?

Projekt s názvem Měsíc absolventů probíhá každým rokem v dubnu. Studenti středních a vysokých škol mají příležitost objevovat zajímavé pracovní nabídky a stáže, a to bez jakékoliv předchozí praxe. V letošním roce měli také možnost se v rámci projektu zúčastnit soutěže s televizí Nova.

 

Zadáním bylo předložit neotřelý návrh na nový online pořad. Vítězem se stal Martin Bačovský,  devatenáctiletý maturant, který tak získal možnost stáže v jedné z největších českých televizních stanicích. Co ho vedlo k tomu se do soutěže přihlásit a jak si myslí, že mu neobvyklá praxe pomůže s hledáním zaměstnání v budoucnu? 

FOTO:  TV Nova

 

Martin ve videu prozradil, jak se o projektu dozvěděl a také to, co ho k přihlášení se do soutěže vedlo. „S kamarády jsme točili takové hodně amatérské filmy a tam jsem vlastně dělal všechno, od kamery, přes střih až po režii,“ odpovídal mladý stážista na otázku, zda měl nějakou předchozí zkušenost s filmem či televizí.
 

FOTO:  TV Nova

 

Co by chtěl Martin vzkázat studentům středních a výsokých škol, kteří se budou v příštím roce potýkat s hledáním vhodného zaměstnání? Nejen to se dozvíte v rozhovoru. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEBEZPEČNÉ BABOVŘESKY 3: Nejstarší drbna opravdu chtěla skočit s padákem!

ZLO V KUCHYNI: Muži, kteří pomáhají s vařením, jsou na vyhynutí! Proč dnes vaří hlavně ženy?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady