Nebezpečné Babovřesky 3: Nejstarší drbna opravdu chtěla skočit s padákem!

Drbny, které mapují životy jiných, aby měly o čem celé dny mluvit. To patří snad ke každé vesnici. Z tohoto prostředí pochází i komedie Babovřesky 3. Vidět v ní můžete třeba Veroniku Žilkovou, Lucii Vondráčkovou, Janu Synkovou nebo Pavla Kikinčuka. A co vás na filmu dostane?

Letní komedie Babovřesky 3 vznikla v roce 2015 pod taktovkou režiséra Zdeňka Trošky. Jde o úsměvný obrázek ze života v současné vesnici. Film je natočený v duchu trilogie Slunce, seno... Takže ani zde nechybí humor, nedorozumění, nadsázka, láska a intriky.

Těšit se můžete i na hvězdné herecké obsazení včetně zpěvačky Lucie Bílé.

Příběh je pokračováním filmu Babovřesky 2. Hlavní zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků drbně Horáčkové. Kontrolor Dodo se opět vrací do Babovřesk. A tentokrát není sám, má s sebou svou ženu. Ta Stehlíkovi zajistí dotaci, která dopomůže starostovi poslat všechny místní drbny daleko k moři.

Galerie

Pár zajímavostí z filmu Babovřesky 3:

1) Filmový nápoj "Uršulum proti šakalům" neexistuje. Režisér Zdeněk Troška je ale držitelem jeho ochranné známky.

2) Natáčení probíhalo na jihu Čech, štáb se podíval také do tureckého města Side.

3) Ve filmu Jarmila Bursová letí v jednu chvíli s padákem. Ve skutečnosti stála na zemi. Padák drželi příslušní lidé ve vzduchu, kameraman pak ležel v písku pod ní. Jarmila opravdu chtěla skočit s padákem, z bezpečnostních důvodů k tomu ale nedošlo. 

Babovřesky 3 sledujte v sobotu 6. listopadu od 20:20 na Nově nebo v neděli 7. listopadu od 16:00 na stejném kanále. 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady