Krok za krokem po 28 letech. Z roztomilé Al Lambert je dnes zralá žena se dvěma dětmi!

Krok za krokem po 28 letech. Z roztomilé Al Lambert je dnes zralá žena se dvěma dětmi!
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Jak vypadá a co dnes dělá dcera Patricka Duffyho a Suzanne Somers z oblíbeného seriálu Krok za krokem? Dívka, která začínala v reklamě na mléko, se od dob své role Al Lambert z oblíbeného seriálu pořádně změnila!

Osudy dvou rodičů a jejich šesti dětí nejrůznějšího věku v seriálu Krok za krokem mohou televizní diváci sledovat již od roku 1991. Zatímco manželé Frank a Carol se milují, jejich děti z prvních manželství to mají trochu jinak. Děti Carol – chytrá a vždy dokonalá Dana, kráska toužící po modelingové kariéře Karen a Mark, blázen do vědy a počítačů. Děti Franka – J. T., machr a ulejvák, Al – holka od rány a bezstarostný Brendan. Všichni bez výjimky se kvůli mámě a tátovi snaží sblížit s novými členy rodiny. To se ale snadněji řekne než udělá.

FOTO:  Instagram

 

Seriál měl celkem sedm sérií, poslední díl měl premiéru v červnu roku 1998. Christine Lakin si Al Lambert zahrála ve 159 dílech z celkových 160.

FOTO:  Instagram

Dnes je herečce, která v průběhu natáčení seriálu Krok za krokem navštěvovala teprve střední školu, 40 let. Seriál se pro ni stal odrazovým můstkem do světa showbyznysu, úspěch, jaký v něm zažívala, však už na filmových plátnech nezopakovala – filmy jako Na sv. valentýna, Ledové ostří 2 nebo Útěk na horu čarodějnic kritici i diváci přijali veskrze vlažně.

FOTO:  Instagram


Christine Lakin je vdaná za herce Brandona Breaulta. Vzali se roku 2014 a hned rok poté oznámili, že očekávají prvního potomka. Jejich dcera Georgia James se narodila v březnu 2016, syn Baylor pak následoval v září 2018.
FOTO:  Instagram

Věděli jste, že:

– Během natáčení se Christine Lakin dala dohromady s Jeffem Judayem (Flash) a chodili spolu celé čtyři roky.

– Christine Lakin, Brandon Call a Sasha Mitchell jsou leváci.

– „Moře“ v titulcích seriálu je jen naklíčované, ve skutečnosti se vedle horské dráhy nachází parkoviště (které je v některých záběrech vidět).


Galerie


Seriál Krok za krokem sledujte každý všední den na Nově.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady