Což takhe dát si... Moderátor Ondřej Novotný a modelka Renata Langmannová odpovídají online!

Což takhe dát si... Moderátor Ondřej Novotný a modelka Renata Langmannová odpovídají online!
Zdroj: TV Nova

Moderátor Ondřej Novotný a jeho manželka, modelka Renata Langmannová, mají vlastní pořad! Jak se jim natáčí? Co je na něm nejlepší? A proč je vlastně o vaření? Ptejte se jich online.

STREAM ROZHOVOR SLEDUJTE ZDE

Což takhle dát si... je první pořad o vaření, který nepočítá kalorie. Oblíbený moderátor si spolu se svou manželkou Renatou připravil spoustu sladkých překvapení! Ondřej Novotný, kterého diváci znají z Robinsonova ostrova, a jeho manželka, vítězka České Miss 2006, Renata Langmannová, si k sobě do kuchyně pozvou zajímavého hosta.

Protože mají Ondřej s Renatou rádi dobré jídlo a baví je objevovat nové věci, k vaření si do svého pořadu Což takhle dát si... vždy přizvou nějakého hvězdného hosta. S ním se pokaždé jeden z nich utká v souboji na ostří nože! Nebo na ostří lžic a vidliček? Vždy se totiž bude připravovat nějaká sladká pochoutka.

Přijdou k nám hosté, kteří s sebou donesou i své oblíbené recepty,“ popisuje Ondřej. „Jsou to takové jednoduché dezerty, které si doma může udělat každý,“ dodala Renata. „V každém díle jeden z nás s hostem soutěží o to, kdo dezert udělá líp,“ přiblížila ještě.

Zajímá vás víc? Ptejte se jich dnes v on-line rozhovoru!

Na oba zatím odvysílané díly pořadu Což takhle dát si... se podívejte ZDE

 

hed

Sdílet

Nejnovější videa

Články