Krásná Veronika Kašáková fotila s dětmi z dětských domovů! Co dělala, když jí bylo v dětství nejhůř?

Krásná Veronika Kašáková fotila s dětmi z dětských domovů! Co dělala, když jí bylo v dětství nejhůř?
Zdroj: Oriflame

Modelka a moderátorka pořadu Proměny z dětských domovů Veronika Kašáková (27) je cílevědomou a silnou ženou, která i přes svůj nelehký osud pomáhá dalším dětem. Ve spolupráci s kosmetickou firmou a Nadačním fondem Veroniky Kašákové fotila propagační materiály a přizvala si k tomu opět děti z dětských domovů.

Krásná modelka a nově i moderátorka pořadu Proměny z dětských domovů na NovaPlus Veronika Kašáková sama neměla dětství vůbec lehké. Ve čtyřech letech se ocitla v dětském domově, a musela se tak v podstatě sama s bratrem, moderátorem Počasí na TV Nova Karlem Kašákem, a v cizím prostředí, vypořádat s problémy dospívající dívky. Dnes je však o to silnější a odhodlanější pomáhat druhým, kteří mají osud podobně komplikovaný, jako měla kdysi ona sama. Snaží se přinášet radost a naději dětem, které stejně jako ona neměly to štěstí na láskyplnou rodičovskou péči.
 

Krásná a dobrosrdečná Veronika teď ve spolupráci s kosmetickou společností Oriflame a svým nadačním fondem zorganizovala focení v ateliéru Ondřeje Košíka, kam si přizvala i děti z různých dětských domovů, se kterými jste se neměli možnost seznámit v jejím pořadu. Propagační materiály, které Veronika s dětmi fotila, se objeví v příštím roce jak na stránkách nadačního fondu, tak i v katalogu kosmetické značky.
 

A jak se na tento den modelka připravovala? „Ten den je trochu náročnější, když máme tady takhle malé děti, ale v zásadě se nijak nepřipravuji. Vstavávali jsme brzo, jeli jsme do dvou dětských domovů, kde jsme dětičky vyzvedli a jeli rovnou do ateliéru. Akorát je mi líto, že se jim nemohu tak věnovat, musím pořád někam odbíhat, ale doufám, že si to také užívají," popsala Veronika dění kolem focení s dětmi.
 

Galerie

Jak už bylo zmíněno, modelku mohou diváci portálu NovaPlus vídat v pořadu Proměny z dětských domovů v roli moderátorky a zároveň i takové vrby, které se děti svěřují se svým životním příběhem. Ty nejen díky Veronice, ale i celému týmu projdou velkou proměnou vizáže.
 

„Když přijedu do dětského domova, mluvím tam se všemi dětmi, zajímají mě jejich osudy. Najdete tam u nich vždy jeden moment, kdy se to dítě cítilo stejně jako jste se cítili vy a obráceně. Každý příběh se mě více či méně dotýká," a dodává: „A asi i to je ten důvod, proč na nás ty děti slyší, protože ví, že jsem to prožila stejně jako ony a ví, o čem mluvím. Každý osud je smutný a současně dost výjimečný," přiznala krásná moderátorka.
 

Veronika vyvrací domněnku mnohých lidí, že děti v dětských domovech jsou chudáci. „Ty děti jsou veselé, protože mají ten dětský domov jako takovou záchranou kotvu. Lidé si myslí, že jsou domovy strašné, ale ony díky nim studují a pracují na sobě, a proto je nadační fond podporuje," uvádí Veronika na pravou míru, vyvrací Veronika mýty o životě v dětském domově.
 

Sama Veronika se nebojí mluvi i o době, kdy jí bylo nejhůř: „Asi vám nemůže chybět něco, co vlastně ani neznáte. Já jsem tam byla od čtyř let. To, že mi chyběla mateřská láska, to mi docházelo až postupem času. Nejvíc jsem si to uvědomovala v pubertě, kdy člověk řeší první zlomená srdce, vše ho štve, režim, pravidla,.. věci, které se dějí v rodinách. V nejtěžších chvílích jsem si vedla deník, z něhož vznikla moje kniha, takže jsem se z dost věcí vypisovala. Měla jsem vždy svého bratra Karla, kterému jsem mohla cokoliv říct nebo mu zavolat. A měla jsem vždy štěstí na přátele, ti mi dost pomáhali," otevřela staré rány moderátorka webového pořadu Proměny z dětských domovů.
 

Nový díl pořadu Proměny z dětských domovů sledujte každé pondělí ZDE na NovaPlus!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: To jsou emoce! Děti bez rodičů zažily nejšťastnější chvíle svého života

TAJNÁ KOMNATA Veroniky Kašákové: Prošla si peklem. Prozradila, jak to bylo s jejími rodiči

Sdílet

Nejnovější videa

Články