FOTO: Jak vypadají vystrašené celebrity? Takhle!

FOTO: Jak vypadají vystrašené celebrity? Takhle!
Zdroj: TV Nova

Povětšinou znáte oblíbené tváře z obrazovek Novy usměvavé, upravené a před okem fotoaparátu v pěkné póze. Což takhle vidět herce a moderátory při vystrašené momentce?

Oblíbení herci a moderátoři, které znáte z obrazovek televize Nova, zažili hodně děsivé odpoledne. Společně vyrazili do pražského strašidelného domu Fear House, kde je v místních katakombách přepadávaly a strašily postavy z těch nejhorších nočních můr.

„Bylo to opravdu strašidelné. Spíš jsem se tedy hrozně lekal,“ prozradil Vlastimil Zavřel, herec z Ordinace v růžové zahradě 2. To Jan Kopečný z show Tvoje tvář má známý hlas má pro strach uděláno: „Opravdu mě to bavilo, i když tyto hororové akce nevyhledávám. Mají to tady skvěle udělané.“ Z řad žen se na hrůzostrašnou cestu odvážila i Stanislava Jachnická z Ulice: „Já tam šla s kolegy, kteří mě podpořili, takže ten strach se dal zvládnout.“

FOTO:  TV Nova

Kromě již zmíněných odvážlivců byli mezi nebojácnými i Ivan Vyskočil, Pavel Nový, Marek Salvet, Milan Peroutka, Jakub Janatka, Karel Kašák, Eliška Dohnalová a Martin Davídek.

Strašidelná expozice se nachází v suterénních prostorech ve Vodičkově ulici na ploše více než 800 metrů čtverečních, kde se návštěvníci podívají do očí opravdovému strachu a seznámí se s legendárním příběhem sadistické rodiny, která obývala toto sklepení.

Galerie


Jedná se o první dům hrůzy ve střední Evropě, neboli tzv. „haunted house“, kde jsou lidé strašeni skutečnými lidmi. Tento koncept strašidelných domů je oblíbený hlavně v USA. Jde o předem stanovenou trasu, kde na návštěvníka čekají různé strašidelné situace. Součástí Prague Fear House je i podzemní interaktivní hororový bar.

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Precizní rešerše i vynikající herci: Režisér filmu Milada prozradil proč příprava trvala téměř 10 let!

VIDEO: Elektroswingová senzace Mydy Rabycad vydala první americký klip Yellow!
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady