Oblíbené pořady divákům TV Nova už neuniknou. Mohou je zhlédnout na nové stanici!

Oblíbené pořady divákům TV Nova už neuniknou. Mohou je zhlédnout na nové stanici!
Zdroj: TV Nova

Stává se vám občas, že nestihnete zkouknout oblíbený seriál, nebo vám unikne začátek filmu? Kromě webových portálů jsou jsou Nova Plus či Voyo máte nyní další zajímavou alternativu.

Koncem roku 2016 zařadil Skylink jako první a dosud jediná satelitní platforma na našem trhu do své programové nabídky zajímavou inovativní novinku – programy vysílané s časovým posunem jedné hodiny. Vedle pořadů vysílaných ve standardním čase tak mohou zákazníci Skylinku pořady daného programu sledovat také o hodinu později. Novinka, která začala 19. září 2017, se velmi osvědčila. Zákazníci Skylinku si pochvalují stále více možností a větší komfort při plánování své televizní zábavy.
 

„Jsme velmi rádi, že se pro náš koncept rozhodli také provozovatelé televizní stanice s největší sledovaností v České republice – TV Nova. Skylink tímto krokem sleduje trendy vytyčené nejvyspělejšími satelitními platformami v Evropě,“ říká Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group S.A.
 

„Nova +1 umožní zákazníkům Skylinku sledovat program nejsledovanější české televizní stanice TV Nova s hodinovým časovým posunem. Divákům tak jejich oblíbené pořady v televizi neuniknou. A pokud by přišli byť jen o nějakou část pořadu, mohou si ji dokoukat na Nova +1. Mezi TOP podzimní sezóny vedle oblíbených seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice letos určitě patří také pokračování show Tvoje tvář má známý hlas, druhé série Policie Modrava a Specialistů, dokureality Malé lásky, Výměna manželek a mnoho dalšího,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.Parametry pro naladění Nova +1 HD:
Satelit Astra 23,5°E
Frekvence 11 973 MHz
Polarizace Vertikální
FEC 2/3
Symblolová rychlost 29 900 KS/s
Norma DVB-S2/8PSK
Pilot OFF
Pozice ve FastScan 4

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady