Chyby ve filmu Babovřesky? Zapomenutý mikrofon i kostel s tajemstvím!

Některých nepřesností ve filmu Babovřesky si všimnou jen opravdoví fajnšmekři. Tak co, patříte mezi ně?

Režisér Zdeněk Troška je známý především coby tvůrce komediální trilogie Slunce, Seno... Ta již v 80. letech dokázala přitáhnout obrovské množství diváků do kin. V roce 2013 vzal oblíbený režisér stříbrná plátna opět útokem. Premiéru filmu Babovřesky si nenechaly ujít desetitisíce návštěvníků!

Komedie přináší příběhy obyvatel malé jihočeské vesnice s názvem Babovřesky. V hlavních rolích se představí například Lukáš Langmajer, Veronika Žilková nebo Lucie Vondráčková. Obsazení je tedy vskutku hvězdné. 

FOTO:  Falcon

​Po smrti stoleté Trudy se na konci vesnice uvolní dva velké pozemky, na které má starosta se svými příbuznými zálusk. Znenadání se však objeví pozůstalí, což starostovi přináší značné potíže. Do toho všeho přijde do vesnice nový farář, jehož příjmení budí pohoršení u nejedné vesnické drbny...

O vtip a humorné momenty ve filmu rozhodně není nouze!

Ve scéně, kdy se farář, Ivanka, paní Stehlíková a starosta usmíří, je možné v horní části filmového rámečku zahlédnout mikrofon. 

V interiéru kostela jsou v zadní části dvě okna. Ve filmu jdou v jednu chvíli lidé ven a je vidět, že na zadní zdi stavby okna nejsou. Důvodem je fakt, že exteriéry byly natáčeny u kostela sv. Vavřince v Pištíně, zatímco interiéry v kostele sv. Dismase v Dříteni. 

Film si můžete pustit na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady