FOTO: Jak vypadají hvězdy z Boty jménem Melichar dnes?

FOTO: Jak vypadají hvězdy z Boty jménem Melichar dnes?

Od natáčení rodinné komedie Zdeňka Trošky Bota jménem Melichar uběhlo neuvěřitelných 34 let. Jak se od té doby změnily nezapomenutelné herečky tohoto filmu?

Hrdinové komedie Bota jménem Melichar, žáci a učitelé jedné pražské školy, zažívají spousty více či méně úsměvných příhod. Ať už je malý prvňáček Honzík, který má plán, jak s pomocí pětek na vysvědčení propadnout zpět do školky, jeho starší sestra Jolanka, které se líbí vtipem sršící spolužák Radim a neúmyslně se stane podezřelou z krádeže luxusních bot nebo mladá učitelka Adamová, která není schopna přinutit školníka k odvozu nasbíraných kaštanů a smůla se jí nepřestává lepit na paty. V jednu chvíli se ve škole začnou ztrácet odložené bundy. Kdo za to může?

Galerie

Podívejte se, jak se za 34 let změnily nezapomenutelné herečky z tohoto filmu!

Regina Řandová – Školačka Jolana

Regina Řandová se narodila 21.září 1967. Ve filmu Bota jménem Melichar si zahrála žákyni 8.třídy, i přesto, že jí bylo v té době už 17 let. Později se objevila v řadě pohádek, seriálů i televizních filmů. Diváci ji mohli vidět také v Ordinaci v růžové zahradě, kde ztvárnila matku Jakuba, kterého počala s Čestmírem Mázlem alias Petrem Rychlým. Regina je také skvělá dabérka. Svůj hlas propůjčuje takovým hvězdám, jako je třeba Angelina Jolie nebo Demi Moore!

FOTO:  Nova.cz

 

Dana Syslová – Maminka Jolany

Dana Syslová se narodila 11. listopadu 1945. Po absolvování DAMU nastoupila do souboru Městských divadel pražských, kde působila celých třicet sezon do roku 1994. Poté účinkovala v řadě divadel, mj. v Divadle na Jezerce, v Ungeltu, Divadle v Celetné či Divadelním spolku Háta a roku 2017 se opět vrátila na prkna Městských divadel pražských. Za mistrovské výkony v dabingu získala dvě Ceny Františka Filipovského. Zahrála si také v několika seriálech. Jedním z nich byla Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila matku Romana Zacha (MUDr. Šebka) Evelýnu. Nyní ji mohou diváci sledovat v nekonečném seriálu Ulice, kde hraje Amálii Peškovou.

FOTO:  Nova.cz

 

Eva Salzmannová – Učitelka Dagmar

Eva Salzmannová, která se narodila 8. října 1957, je dcerou významného finančního odborníka a politika Richarda Salzmanna. Po maturitě na gymnáziu vystudovala herectví na pražské DAMU. Poté hrála několik let na scéně alternativního Divadla na okraji. S režisérkou Viktorii Čermákovou, Karlem Steigerwaldem a Annou Hrnéčkovou založila Divadelní studio Továrna. Významnou součástí práce Evy Salzmannové je i pedagogická činnost. Od roku 1996 totiž vyučuje herectví na DAMU. 

FOTO: 

Oblíbenou komedii Bota jménem Melichar můžete sledovat  v úterý 24. října od 18:50 na Nova Cinema!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Co dnes dělají a jak vypadají dětské hvězdy ze sitcomu Helena? Pořádně se změnily!

Jak básníkům chutná život: Jeden z herců dostal infarkt přímo na place!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady