UŽ DNES VEČER: Nova Duel s Andrejem Babišem a Lubomírem Zaorálkem na TV Nova!

UŽ DNES VEČER: Nova Duel s Andrejem Babišem a Lubomírem Zaorálkem na TV Nova!
Zdroj: TV Nova

Oba politici budou debatovat o tématech, která nejvíce zajímají voliče – o bezpečnosti a migraci, ekonomice, sociálních jistotách nebo o budoucnosti České republiky a Evropské unie.

„Nova Duel proběhne v úplně novém studiu, které jsme za tímto účelem vybudovali. Moderátora Reye Korantenga budou zajímat témata, která lidi v Česku nejvíc trápí. A od lídrů politických stran bude chtít slyšet jasné odpovědi a sliby, které si voliči budou moci po volbách jednoduše zkontrolovat. Oba politici budou mít přitom na každou odpověď vždy shodný čas. Tento formát předvolební debaty se již osvědčil jako divácky atraktivní a současně informativní,“ říká Kamil Houska, ředitel zpravodajství skupiny Nova.

FOTO:  TV Nova

Vysílání pořadu Nova Duel bylo nicméně ještě dnes ráno v ohrožení. Městský soud pro Prahu 1 se ve čtvrtek dopoledne zabýval žalobou Pirátů, kteří považovali chystanou diskusi za nezákonnou. „Vítáme dnešní rozhodnutí Městského soudu v Praze týkající se vysílání pořadu Nova Duel. Soud potvrdil stanovisko RRTV, že nemá pravomoc předem zakázat vysílání pořadu, protože by se jednalo o nepřípustnou protiústavní cenzuru,“ doplnil Kamil Houska.


Přímý přenos začíná dnes, ve čtvrtek 19. 10. v 19:55 hodin, tedy hned po Televizních novinách

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Volební speciál TV Nova: Chcete vědět, jak volili vaši sousedé? I to umožní inovativní technologie!

Co přinesou volby do Poslanecké sněmovny? A jak se vyznat v dění na politické scéně? Dívejte se na volební speciál TV Nova!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady