Odhalení módní ikony Marty Jandové: Oblečení si vybírám na základě dvou faktorů!

Marta Jandová je žena činu! A jak to tak na party bývá, každá žena chce být za tu parádnici. Jak to má Marta? Co ona a šperky? Nejen to se dozvíte ve videu!

"Šperky mám ráda, u mě je ten problém, že si nedokážu představit, že bych každé ráno vstala, otevřela si šperkovnici a vybrala si nějaký šperk," potvrzuje Marta Jandová, že módní přehlídka k 10. výročí Diamond Clubu se opravdu povedla. Sama také na akci zazpívala dva songy.

FOTO:  TV Nova

Kromě šperků přišla řada také na oblečení. Jak je na tom Marta s módou? Jak dlouhou dobu stráví u skříně? "Záleži na mé formě, jestli jsem zrovna přibrala nebo shodila a docela rychle se dokážu rozhodnout, ale musím říct, že v té módě moc nefiguruju a moc neznám módní trendy. Ale na druhou stanu se teď snažím," dodává zpěvačka, kterou jste mohli vidět jako účinkující v show Tvoje tvář má známý hlas, jako porotkyní v  SuperStar, jako koučku v Hlasu nebo jako herečku v seriálu Gympl.


Galerie


 

Co dalšího na sebe Marta prozradila a jaký prsten ji natolik oslnil, že by ho klidně nosila ve dne v noci? Podívejte se na rozhovor!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

NÁVRAT HVĚZDY: V 8. díle Tvojí tváře vás pobaví známá sexy zrzka! Kdo usedne na čtvrtou porotcovskou židli?

Těžký osud dětí z Mise nový domov: Po vyhození z azylového domu skončily v lese pod stanem!

Sdílet

Nejnovější videa

Články